Dr. Suat Türkoğlu

Göğüs Hastalıkları - Ankara

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi (3)

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Yenice Mah., Yenice, Soğukpınar Sok No: 3, 06780 Elmadağ/Ankara  Ankara
Ankara Elmadağ Dr.hulusı Alataş Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Osmangazi, Atlılar Sok No:45, 06280 Keçiören/Ankara  Ankara
Ankara Meslek Hastaliklari Hastanesı(S)

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Suat Türkoğlu Hakkında

Suat Türkoğlu Kimdir?

Dr. Suat Türkoğlu, Göğüs Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Suat Türkoğlu, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Suat Türkoğlu Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Suat Türkoğlu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Suat Türkoğlu kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. S Türkoğlu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Suat Türkoğlu için nasıl randevu alabilirim?
Dr. S Türkoğlu şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Suat Türkoğlu ile anlaşmalı?
Suat Türkoğlu kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Suat Türkoğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Suat Türkoğlu Ankara Atatürk Göğüs Hastalıkları Ve Göğüs Cerrahisi Eğitim Ve Araştırma HastanesiAnkara Elmadağ Dr.hulusı Alataş Devlet HastanesıAnkara Meslek Hastaliklari Hastanesı(S) bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Suat Türkoğlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Suat Türkoğlu Göğüs Hastalıkları, uzmanıdır.

Dr. Suat Türkoğlu için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Suat Türkoğlu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Suat Türkoğlu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. S Türkoğlu ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Suat Türkoğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. S Türkoğlu hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.