Dr. Sevil Özkan

Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp - Ankara

Anksiyete (Kaygı) Bozuklukları, Uyku Bozukluğu (İnsomnia, Uykusuzluk), Şeker Hastalığı (Diyabet) Tedavisi

Takvim talep et Değerlendir Soru Sor

Doktorun Adresi

Gordion AVM arkası 2558. Sokak Azat Bey Sitesi No 22/A Çayyolu  Çankaya, Ankara
Dr. Sevil Özkan Muayenehanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

İmkanlar
Kredi kartı ile ödeme Nakit

Sevil Özkan Hakkında

Sevil Özkan Kimdir?

Dr. Sevil Özkan 1983 yılında TED Ankara Kolejinden mezun oldu. 1989 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni bitirdi. 1995 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesinde Anestezi ve Reanimasyon ihtisasını tamamladı.

1997 yılında Viyana’da Tamamlayıcı Tıp Eğitimleri almaya başladı. İlk eğitimi akupunktur ardından ayurveda, homeopati, fitoterapi, kolonhidroterapi, beslenme, beslenme destekleri kullanımı, manyetoterapi, karanlık alan mikroskopisi, ozon tedavisi, yoga, meditasyon, nöralterapi, mezoterapi,haloterapi, hirudoterapi, detoks program eğitimleri almıştır.

2002 yılından bu yana Ankara’da kendi kliniğinde hastalarına sağlıklı yaşam, hastalıklardan korunma ve hastalık varlığında batı tıbbına yandaş tamamlayıcı tıp yöntem kullanım önerilerini sunmaktadır.

Diploma aldığı kurum
 • ANKARA ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • ANKARA ÜNIVERSITESI
İlgilendiği Hastalıklar
 • Anksiyete (Kaygı) Bozuklukları
 • Uyku Bozukluğu (İnsomnia, Uykusuzluk)
 • Şeker Hastalığı (Diyabet) Tedavisi
 • Sülük Uygulaması
 • Sigara Bırakma
Tedaviler
 • Kronik Hastalıklara Bütünsel Yaklaşım
 • Tıbbi Sülük
 • Aromaterapi
 • YNSA Mikrosistem Akupunkturu
 • Prp tedavisi

Sevil Özkan Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Sevil Özkan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Sevil Özkan kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. S Özkan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Sevil Özkan için nasıl randevu alabilirim?
Dr. S Özkan şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dr. Sevil Özkan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Sevil Özkan Dr. Sevil Özkan Muayenehanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Sevil Özkan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Sevil Özkan Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp, uzmanıdır. Kronik Hastalıklara Bütünsel Yaklaşım, Tıbbi Sülük, Aromaterapi, YNSA Mikrosistem Akupunkturu, Prp tedavisi, Ozon Tedavisi, Nöroproloterapi, Mezoterapi, Manuel Terapi, Akupunktur Tedavisi alanlarında hizmet veriyor ve Anksiyete (Kaygı) Bozuklukları, Uyku Bozukluğu (İnsomnia, Uykusuzluk), Şeker Hastalığı (Diyabet) Tedavisi, Sülük Uygulaması, Sigara Bırakma hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dr. Sevil Özkan için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Sevil Özkan muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Sevil Özkan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. S Özkan ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Sevil Özkan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. S Özkan hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.