Dr. Sevgi Ekiyor

Medikal Estetik Tıp Doktoru - İstanbul

Botox, Kök Hücre (Fibrocell), Dolgu

Takvim talep et Değerlendir Soru Sor

Doktorun Adresi

Harbiye mahallesi Teşvikiye caddesi city’s avm karşısı no:31 d:11 Nişantaşı / İstanbul  Şişli, İstanbul
Dr Sevgi Ekiyor Muayenehanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Sevgi Ekiyor Hakkında

Sevgi Ekiyor Kimdir?

Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesinden 2011 yılında mezun olup mecburi hizmetimi Bursa’da acil hekimi olarak tamamlayıp sonra İstanbul’da özel hastanelerde acil koordinatörlüğü, kalite direktörlüğü yaparak yönetici hekim olarak çalıştım.

Medikal estetik hekimliği serüvenime 2015 te başlayıp en son Ağustos 2018 de, toplam 2,5 yıldır Maya Estetik bünyesinde çok yoğun ve keyifli çalışarak ilerletip, kendi ismimle yola çıkma kararı alıp sizlere; yurtiçi yurtdışı eğitimler ve kongrelerle edindiğim ameliyatsız yüz-cilt-vücut gençleştirmeyi, cildin ve görünümün problemlerini çözümlemeyi, altınoran uygulamaları yapmayı, antiaging(yaşlanma karşıtı) uygulamaları, sağlıklı zayıflama, vücut şekillendirme uygulamalarını; çeşitli ilaç ve ürünlerle ciltiçi enjeksiyonlar yaparak, çeşitli cihazlardan faydalanarak ve hızla gelişen yeni teknolojileri, ürünleri, uluslararası çalışmaları takip edip kıyaslayarak siz hastalarıma özgünlük, doğallık, iyilik, güzellik hali katmak için mükemmeliyetçi ve empatik yollarla benimsediğim çok sevdiğim ünvanımın aslında yaşam tarzım olduğunu; kendi kliniğimde sunuyorum. Bu işi yaparken kullandığım sloganım gülümseyelim, gülümsetelim...

Diploma aldığı kurum
 • ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ
İlgilendiği Hastalıklar
 • Botox
 • Kök Hücre (Fibrocell)
 • Dolgu
 • Karın Germe
 • Yüz Germe
Tedaviler
 • Ameliyatsız yüz germe
 • Botoks - Dolgu
 • Dermal filler-dolgu
 • Leke tedavisi
 • Medikal estetik uygulamalar

Sevgi Ekiyor Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Sevgi Ekiyor tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Sevgi Ekiyor kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. S Ekiyor ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Sevgi Ekiyor için nasıl randevu alabilirim?
Dr. S Ekiyor şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dr. Sevgi Ekiyor nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Sevgi Ekiyor Dr Sevgi Ekiyor Muayenehanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Sevgi Ekiyor hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Sevgi Ekiyor Medikal Estetik Tıp Doktoru, uzmanıdır. Ameliyatsız yüz germe, Botoks - Dolgu, Dermal filler-dolgu, Leke tedavisi, Medikal estetik uygulamalar alanlarında hizmet veriyor ve Botox, Kök Hücre (Fibrocell), Dolgu, Karın Germe, Yüz Germe hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dr. Sevgi Ekiyor için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Sevgi Ekiyor muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Sevgi Ekiyor hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. S Ekiyor ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Sevgi Ekiyor hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. S Ekiyor hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.