Dr. Servet Ersever

Pratisyen Hekimlik - Adıyaman

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Servet Ersever Hakkında

Servet Ersever Kimdir?

Dr. Servet Ersever, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Servet Ersever, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Servet Ersever Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Servet Ersever tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Servet Ersever kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. S Ersever ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Servet Ersever için nasıl randevu alabilirim?
Dr. S Ersever şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Servet Ersever ile anlaşmalı?
Servet Ersever kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Servet Ersever nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Servet Ersever Aile Hekimliği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Servet Ersever hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Servet Ersever Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Servet Ersever için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Servet Ersever muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Servet Ersever hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. S Ersever ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Servet Ersever hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. S Ersever hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.