Dr. Serkan İşgören

Nükleer Tıp - Kocaeli

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Baki Komsuoğlu bulvarı No:515, 41380 Umuttepe İzmit/İzmit/Kocaeli  Kocaeli
Kocaeli Üniversitesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Serkan İşgören Hakkında

Serkan İşgören Kimdir?

Dr. Serkan İşgören, Nükleer Tıp alanlarında faaliyet göstermektedir. Serkan İşgören, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Serkan İşgören Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Serkan İşgören tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Serkan İşgören kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. S İşgören ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Serkan İşgören için nasıl randevu alabilirim?
Dr. S İşgören şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Serkan İşgören ile anlaşmalı?
Serkan İşgören kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Serkan İşgören nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Serkan İşgören Kocaeli Üniversitesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Serkan İşgören hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Serkan İşgören Nükleer Tıp, uzmanıdır.

Dr. Serkan İşgören için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Serkan İşgören muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Serkan İşgören hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. S İşgören ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Serkan İşgören hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. S İşgören hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.