Dr. Şenay Salış, Adıyaman, Pratisyen Hekimlik

Dr. Şenay Salış

Pratisyen Hekimlik - Adıyaman

Diyet, Dermapen, Hipnoterapi

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Doktorun Adresi

Göçeri Köyü  Kahta, Adıyaman
Göçeri Devlet Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Şenay Salış Hakkında

Şenay Salış Kimdir?

Dr. Şenay Salış, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Şenay Salış, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Şenay Salış tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Şenay Salış kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. � Salış ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Şenay Salış için nasıl randevu alabilirim?
Dr. � Salış şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dr. Şenay Salış nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Şenay Salış Göçeri Devlet Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Şenay Salış hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Şenay Salış Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır. Medikal estetik, Prp yüz gençleştirme, Saç mezoterapi ve saç prp, Cilt gençleştirme alanlarında hizmet veriyor ve Diyet, Dermapen, Hipnoterapi, Homeopati, Beslenme hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dr. Şenay Salış için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Şenay Salış muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Şenay Salış hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. � Salış ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Şenay Salış hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. � Salış hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.