Dr. Sema Danacı

Pratisyen Hekimlik - İzmir

Takvim talep et Değerlendir

Sema Danacı Hakkında

Sema Danacı Kimdir?

Dr. Sema Danacı, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Sema Danacı, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Sema Danacı Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Sema Danacı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Sema Danacı kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. S Danacı ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Sema Danacı nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Sema Danacı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Sema Danacı hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Sema Danacı Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Sema Danacı için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Sema Danacı muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Sema Danacı hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. S Danacı ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Sema Danacı hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. S Danacı hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.