Dr. Selen Dağıstan Namlı, Ankara, Cinsel Terapi Sertifikalı Tıp Doktoru

Dr. Selen Dağıstan Namlı

Cinsel Terapi Sertifikalı Tıp Doktoru - Ankara

Orgazm bozukluğu, Cinsel danışmanlık, Yetişkin terapisi

Takvim talep etDeğerlendir

Adres

Ümit Mah. 2432. Cad. No: 56/21  Çankaya, Ankara
Deren Aile Danışmanlığı ve Bireysel Psikoterapi Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Selen Dağıstan Namlı Kimdir?

Dr. Selen DAĞISTAN NAMLI, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır.

Tıp eğitiminin ardından Süleyman Demirel Üniversitesi tarafından verilen Aile Danışmanlığı Eğitimine katılmış olan Dr. Selen DAĞISTAN NAMLI, Cinsel Terapi eğitimini de tamamlamış ve Cinsel Terapi Uzmanı olmuştur.

2006 yılından beri tıbbi Hipnoz ve Regresyon Terapi ile de ilgilenmekte olan Dr. Selen DAĞISTAN NAMLI, Aile Danışmanlığı ve Cinsel Terapi Hizmetlerinin yanında ruhsal ve fiziksel sağlığın bütünlüğünün korunması ve tedavisi için Sağlık Danışmanlığı ve Sağlık Koçluğu da yapmaktadır.

Diploma aldığı kurum

  • ANKARA ÜNİVERSİTESİ

Yabancı Diller

  • İngilizce

Diplomalar ve Sertifikalar

Fotoğraflar

Hobiler

  • Kitap Okumak
  • Tiyatro
  • Müzik
  • Fotograf
  • Çiçekler

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
2 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

MUT SAMİ..UKLU

Yaklaşık 5-6 yıldır bel fıtığı,omuzda kas yırtılması ve sol dizde ki bağlarda kopma nın verdiği acı ve ağrıların son haddeye geldiği zamanda (merdiven inip çıkarken dizdeki ağrı,çay bardağını tutarken bile sanki tonlarca ağırlığa maruz kalınmışcasına zorlanma ve hareket kısıtlılığı,bu arada bel fıtığından sebeb ağrıyı söylemek abesle iştigal nede olsa herkes tarafından malum sıkıntı) tavsiye üzerine NÖRALTERAPİ için Dr SELEN hocamızdan aldığım ilk randevu ile başladı AĞRISIZ-SIZISIZ VE KONFORLU bir yaşam.Yaklaşık 3 aydır seanslarım devam etmekte ve gelinen nokta da bunca ağrıya maruz kalan biri olarak sadece şaşkınlığımı ve mutluluğumu belirtmek isterim.Sanki bu ağrıları yaşayan ben değildim.Bu mucizevi tedaviyi uygulayan Dr SELEN hocama başladığım ilk günden itibaren engin BİLGİSİ ile gösterdiği İLGİ ve sonsuz ALAKASI için teşekkürü bir borç bilir ve şükranlarımı sunarım. 25-04-2017

riye..ldız

teşekkür ediyorum 28-03-2016

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Selen Dağıstan Namlı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir
Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.