Dr. Seda Turanoğlu

Pratisyen Hekimlik - İzmir

Takvim talep et Değerlendir

Seda Turanoğlu Hakkında

Seda Turanoğlu Kimdir?

Dr. Seda Turanoğlu, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Seda Turanoğlu, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Seda Turanoğlu Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Seda Turanoğlu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Seda Turanoğlu kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. S Turanoğlu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Seda Turanoğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Seda Turanoğlu bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Seda Turanoğlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Seda Turanoğlu Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Seda Turanoğlu için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Seda Turanoğlu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Seda Turanoğlu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. S Turanoğlu ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Seda Turanoğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. S Turanoğlu hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.