Doktorun Adresi

Gültepe, Çukurova Üniversitesi Rektörlüğü, 01330 Sarıçam/Adana  Adana
Çukurova Üniversitesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Sanlı Sadi Kurdak Hakkında

Sanlı Sadi Kurdak Kimdir?

Dr. Sanlı Sadi Kurdak, Fizyoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Sanlı Sadi Kurdak, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Sanlı Sadi Kurdak Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Sanlı Sadi Kurdak tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Sanlı Sadi Kurdak kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. S Kurdak ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Sanlı Sadi Kurdak için nasıl randevu alabilirim?
Dr. S Kurdak şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Sanlı Sadi Kurdak ile anlaşmalı?
Sanlı Sadi Kurdak kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Sanlı Sadi Kurdak nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Sanlı Sadi Kurdak Çukurova Üniversitesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Sanlı Sadi Kurdak hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Sanlı Sadi Kurdak Fizyoloji, uzmanıdır.

Dr. Sanlı Sadi Kurdak için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Sanlı Sadi Kurdak muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Sanlı Sadi Kurdak hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. S Kurdak ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Sanlı Sadi Kurdak hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. S Kurdak hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.