Dr. Saime Yazar

Pratisyen Hekimlik - Yozgat

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi (2)

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Karatepe Karatepe Mh., Yozgat Devlet Hastenesi, Kadın Doğum Ve Çocuk Bölümü, Ek Bina 4, Karatepe, 66100 Yozgat Merkez/Yozgat  Yozgat
Yozgat Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Saime Yazar Hakkında

Saime Yazar Kimdir?

Dr. Saime Yazar, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Saime Yazar, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Saime Yazar Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Saime Yazar tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Saime Yazar kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. S Yazar ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Saime Yazar için nasıl randevu alabilirim?
Dr. S Yazar şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Saime Yazar ile anlaşmalı?
Saime Yazar kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Saime Yazar nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Saime Yazar Sakarya Thsk - Toplum Sağlığı MerkeziYozgat Devlet Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Saime Yazar hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Saime Yazar Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Saime Yazar için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Saime Yazar muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Saime Yazar hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. S Yazar ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Saime Yazar hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. S Yazar hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.