Doktorun Adresi

Sulaklı, 61830 Of/Trabzon  Trabzon
Trabzon Of Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Şaban Uysal Hakkında

Şaban Uysal Kimdir?

Dr. Şaban Uysal, Genel Cerrahi alanlarında faaliyet göstermektedir. Şaban Uysal, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesi (Diploma: 23.08.2010)

Şaban Uysal Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Şaban Uysal tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Şaban Uysal kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. � Uysal ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Şaban Uysal için nasıl randevu alabilirim?
Dr. � Uysal şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Şaban Uysal ile anlaşmalı?
Şaban Uysal kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Şaban Uysal nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Şaban Uysal Trabzon Of Devlet Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Şaban Uysal hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Şaban Uysal Genel Cerrahi, uzmanıdır.

Dr. Şaban Uysal için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Şaban Uysal muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Şaban Uysal hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. � Uysal ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Şaban Uysal hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. � Uysal hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.