Dr. Rüya Altan Filiz

Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları) - Muğla

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Orhaniye, İsmet Çatak Cd., 48000 Muğla Merkez/Muğla  Muğla
Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Rüya Altan Filiz Hakkında

Rüya Altan Filiz Kimdir?

Dr. Rüya Altan Filiz, Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları) alanlarında faaliyet göstermektedir. Rüya Altan Filiz, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Rüya Altan Filiz Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Rüya Altan Filiz tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Rüya Altan Filiz kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. R Altan Filiz ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Rüya Altan Filiz için nasıl randevu alabilirim?
Dr. R Altan Filiz şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Rüya Altan Filiz ile anlaşmalı?
Rüya Altan Filiz kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Rüya Altan Filiz nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Rüya Altan Filiz Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Rüya Altan Filiz hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Rüya Altan Filiz Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları), uzmanıdır.

Dr. Rüya Altan Filiz için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Rüya Altan Filiz muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Rüya Altan Filiz hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. R Altan Filiz ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Rüya Altan Filiz hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. R Altan Filiz hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.