Dr. Reha Akpınar

Pratisyen Hekimlik - Adıyaman

Takvim talep et Değerlendir

Reha Akpınar Hakkında

Reha Akpınar Kimdir?

Dr. Reha Akpınar, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Reha Akpınar, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Reha Akpınar Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Reha Akpınar tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Reha Akpınar kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. R Akpınar ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Reha Akpınar nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Reha Akpınar bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Reha Akpınar hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Reha Akpınar Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Reha Akpınar için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Reha Akpınar muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Reha Akpınar hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. R Akpınar ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Reha Akpınar hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. R Akpınar hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.