Dr. Refik Okçu, İstanbul, Dahiliye - İç Hastalıkları

Dr. Refik Okçu

Dahiliye - İç Hastalıkları, Gastroenteroloji - İstanbul

Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Merkez Mah., Merkez, Darülacaze Cad. No:14/1, 34381 Şişli/İstanbul  İstanbul
Türkiye Gazetesi Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Doktor Yorumları

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ih..ndoğan

3 defa ziyaret ettim, ilk ziyaretimde birkaç soru sordu ve hızlıca endoskopi istedi. ikinci ziyaretimde endoskopi yaptı ve endoskopi esnasında gerekli gördüğü için biyopsi yaptı. Endoskopi sonrası klinik tanı : gastroös reflüx, hafif özofajit, yaygın eritematöz gastroduodenit. üçüncü (randevusuz) ziyaretimde ise vakit ayırıp kontrol öncesi biyopsi raporumu inceledi ve mide rahatsızlığım konusunda teşhis koydu. Biyopsi sonucu tanı: kornik aktif gastritis, h.pylori, intestinal metaplazi, lenfoid agregasyon. Hastasıyla ilgileniyor ve bilgi veriyor. Umarım sonumuz hayırlı olur. 29-03-2018

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Refik Okçu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Refik Okçu kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. R Okçu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Refik Okçu için nasıl randevu alabilirim?
Dr. R Okçu şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Refik Okçu ile anlaşmalı?
Refik Okçu kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Refik Okçu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Refik Okçu Türkiye Gazetesi Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Refik Okçu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Refik Okçu Dahiliye - İç Hastalıkları, ,Gastroenteroloji uzmanıdır.

Dr. Refik Okçu için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Refik Okçu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Refik Okçu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. R Okçu ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Refik Okçu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. R Okçu hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.