Dr. Özlem Sertel

Pratisyen Hekimlik - Bolu

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Sağlık, Şehitler Cad., 14300 Merkez/Bolu Merkez/Bolu  Bolu
İzzet Baysal Devlet Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Özlem Sertel Hakkında

Özlem Sertel Kimdir?

Dr. Özlem Sertel, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Özlem Sertel, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Özlem Sertel Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Özlem Sertel tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Özlem Sertel kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. � Sertel ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Özlem Sertel için nasıl randevu alabilirim?
Dr. � Sertel şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Özlem Sertel ile anlaşmalı?
Özlem Sertel kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Özlem Sertel nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Özlem Sertel İzzet Baysal Devlet Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Özlem Sertel hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Özlem Sertel Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Özlem Sertel için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Özlem Sertel muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Özlem Sertel hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. � Sertel ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Özlem Sertel hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. � Sertel hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.