Dr. Özlem Özdemir Kumbasar

Göğüs Hastalıkları - Ankara

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Emniyet, AÜ Tandoğan Kampüsü, 06560 Yenimahalle/Ankara  Ankara
Ankara Üniversitesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Özlem Özdemir Kumbasar Hakkında

Özlem Özdemir Kumbasar Kimdir?

Dr. Özlem Özdemir Kumbasar, Göğüs Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Özlem Özdemir Kumbasar, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Özlem Özdemir Kumbasar Değerlendirmeleri

Değerlendir
3 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

a ..
Zamanlama
İlgi
Ortam

Çorumdan şevkli olarak geldim Özlem Özdemir Kumbasar hocama iyiki gelmişim ben hayatımda böyle bir ilgi alaka ne gördüm ne duydum. Zaten konuşurken bile tedavi ediyorsunuz.Allah sizden razı olsun hocam. 09-04-2021

a ..
Zamanlama
İlgi
Ortam

Çorumdan şevkli olarak geldim Özlem Özdemir Kumbasar hocama iyiki gelmişim ben hayatımda böyle bir ilgi alaka ne gördüm ne duydum.Allah razı olsun hocam sizden.Mükemmel.bir insan mükemmel bir doktorsunuz.sizinle konuşmak bile insanı tedavi ediyor 09-04-2021

al..ler
Zamanlama
İlgi
Ortam

Gerek doktor gerek insan olarak 1 numaradır. İlgi ve iyiniyetli yılarca takiplerimi yapan insanı yormayan senin çocuğun küçük hemen istemimi yapıp o yoğunlukta bekletmeden gönderen güzel yürekli doktorumuz binlerce kez teşekkür ederim. Hakkınız asla ödenmez. 26-03-2021

3 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Özlem Özdemir Kumbasar tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Özlem Özdemir Kumbasar kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. � Özdemir Kumbasar ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Özlem Özdemir Kumbasar için nasıl randevu alabilirim?
Dr. � Özdemir Kumbasar şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Özlem Özdemir Kumbasar ile anlaşmalı?
Özlem Özdemir Kumbasar kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Özlem Özdemir Kumbasar nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Özlem Özdemir Kumbasar Ankara Üniversitesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Özlem Özdemir Kumbasar hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Özlem Özdemir Kumbasar Göğüs Hastalıkları, uzmanıdır.

Dr. Özlem Özdemir Kumbasar için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Özlem Özdemir Kumbasar muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Özlem Özdemir Kumbasar hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. � Özdemir Kumbasar ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Özlem Özdemir Kumbasar hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. � Özdemir Kumbasar hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.