Doktorun Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Özkan Vural Hakkında

Özkan Vural Kimdir?

Dr. Özkan Vural, Aile Hekimliği alanlarında faaliyet göstermektedir. Özkan Vural, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Özkan Vural Değerlendirmeleri

Değerlendir
3 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

a..yükada
Zamanlama
İlgi
Ortam

Tıp öğrencilerine "iyi örnek" misali kısa kısa izlettirilmesi gereken, hasta/doktor ilişkisi tanımını yeniden yazan efsane hekim. Kısaca "King" de diyebiliriz.. 04-10-2019

ğla..lik
Zamanlama
İlgi
Ortam

Tek anlamıyla mükemmel bir doktor. İlgili alakali güler yüzlü keşke bütün doktorlar onun gibi olsa bence sağlık bakanlığı tarafında ödüllendirilse 20-11-2017

zeyyen Yaman Sivaslıoğlu..an Sivaslıoğlu

tanıdığım en iyi doktor ilgisi davranışı hekimli her yönden çok,çok iyi bir doktor iyiki bizim aile hekimimiz..çok teşekkürler Dr.ÖSKAN VURAL 21-01-2016

3 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Özkan Vural tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Özkan Vural kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. � Vural ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Özkan Vural için nasıl randevu alabilirim?
Dr. � Vural şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Özkan Vural ile anlaşmalı?
Özkan Vural kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Özkan Vural nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Özkan Vural Aile Hekimliği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Özkan Vural hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Özkan Vural Aile Hekimliği, uzmanıdır.

Dr. Özkan Vural için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Özkan Vural muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Özkan Vural hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. � Vural ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Özkan Vural hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. � Vural hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.