Dr. Özgür Ulukök

Pratisyen Hekimlik - İzmir

Takvim talep et Değerlendir

Özgür Ulukök Hakkında

Özgür Ulukök Kimdir?

Dr. Özgür Ulukök, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Özgür Ulukök, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Özgür Ulukök Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Özgür Ulukök tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Özgür Ulukök kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. � Ulukök ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Özgür Ulukök nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Özgür Ulukök bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Özgür Ulukök hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Özgür Ulukök Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Özgür Ulukök için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Özgür Ulukök muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Özgür Ulukök hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. � Ulukök ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Özgür Ulukök hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. � Ulukök hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.