Dr. Özge Yaşlı

Pratisyen Hekimlik - İzmir

Bölgesel Ozon Tedavisi, Manuelterapi, Aşırı Terleme

Takvim talep et Değerlendir Soru Sor

Özge Yaşlı Hakkında

Özge Yaşlı Kimdir?

Dr. Özge Yaşlı, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Özge Yaşlı, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
İlgilendiği Hastalıklar
  • Bölgesel Ozon Tedavisi
  • Manuelterapi
  • Aşırı Terleme
  • Alerjik Hastalıklar
Tedaviler
  • Saç mezoterapi ve saç prp
  • Prp yüz gençleştirme
  • Medikal estetik
  • Cilt gençleştirme

Özge Yaşlı Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Özge Yaşlı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Özge Yaşlı kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. � Yaşlı ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Özge Yaşlı için nasıl randevu alabilirim?
Dr. � Yaşlı şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dr. Özge Yaşlı nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Özge Yaşlı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Özge Yaşlı hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Özge Yaşlı Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır. Saç mezoterapi ve saç prp, Prp yüz gençleştirme, Medikal estetik, Cilt gençleştirme alanlarında hizmet veriyor ve Bölgesel Ozon Tedavisi, Manuelterapi, Aşırı Terleme, Alerjik Hastalıklar hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dr. Özge Yaşlı için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Özge Yaşlı muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Özge Yaşlı hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. � Yaşlı ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Özge Yaşlı hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. � Yaşlı hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.