Dr. Özden Anal, İzmir, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Dr. Özden Anal

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk İmmünolojisi ve Alerjisi - İzmir

Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Kültür, Cumhuriyet Blv No:144, 35220 Konak/İzmir  İzmir
Dokuz Eylül Üniversitesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Doktor Yorumları

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

HAN..ABACAK

kızım üveit hastası Füruze bilge kizir. 15 yaşında doktor hanıma telefonla ulaştım. kendisinin şu an o bölümde olmadığını söyledi ama telefonla bile istediğimden çok daha fazla yardımcı oldu. beni uzun uzun dinledi ve konu ile ilgili yol gösterdi. telefonla bile hastasını bu kadar dinleyip yardımcı olan bir doktorun. hastalarıyla ne kadar çok ilgileneceğini bir düşünün. herşeyden önce iyi bir insan. kendisine çok çok teşekkür ederim. 25-12-2015

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Özden Anal tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Özden Anal kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. � Anal ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Özden Anal için nasıl randevu alabilirim?
Dr. � Anal şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Özden Anal ile anlaşmalı?
Özden Anal kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Özden Anal nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Özden Anal Dokuz Eylül Üniversitesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Özden Anal hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Özden Anal Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, ,Çocuk İmmünolojisi ve Alerjisi uzmanıdır.

Dr. Özden Anal için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Özden Anal muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Özden Anal hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. � Anal ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Özden Anal hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. � Anal hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.