Dr. Özay Işık, İzmir, Pratisyen Hekimlik

Dr. Özay Işık

Pratisyen Hekimlik - İzmir

Access Bars, Şişmanlık (Obezite), Beslenme

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Adres

Dokuz Eylül Üniversitesi Mediko Tınaztepe Kampüsü Buca/İzmir  Buca, İzmir
Dokuz Eylül Üniversitesi Mediko

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Özay Işık Kimdir?

Dr. Özay Işık, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Özay Işık, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Özay Işık tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Özay Işık kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. � Işık ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Özay Işık için nasıl randevu alabilirim?

Dr. � Işık şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dr. Özay Işık nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Özay Işık Dokuz Eylül Üniversitesi Mediko bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Özay Işık hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Dr. Özay Işık Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır. Medikal estetik, Saç mezoterapi ve saç prp, Prp yüz gençleştirme, Cilt gençleştirme alanlarında hizmet veriyor ve Access Bars, Şişmanlık (Obezite), Beslenme, Bölgesel Ozon Tedavisi, Auriculotherapy hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dr. Özay Işık için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Özay Işık muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Özay Işık hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. � Işık ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Özay Işık hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. � Işık hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.