Dr. Ozan Seven, Diyarbakır, Dahiliye - İç Hastalıkları

Dr. Ozan Seven

Dahiliye - İç Hastalıkları - Diyarbakır

Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi (2)

İstasyon, Kaymakam Muharrem Kutlu Cad. No:1, 09700 Germencik/Aydın  Aydın
Aydin Germencık Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
Karahasan, Diyarbakır Cad., 21700 Lice/Diyarbakır  Diyarbakır
Dıyarbakir Lıce Halıs Toprak Vakfi Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Doktor Yorumları

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 4.7
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

..MER

25 yaş, erkek, masa başı çalışan. Üç ay önce boynumda uyuşma, yüzümde karıncalanma, baş dönmesi şikayetleriyle sırasıyla kulak burun boğaz, nöroloji ve ortapediye gittim. Kbb vertigo teşhisi koydu, tedaviden sonuç alamadım. Nöroloji de ise boyundan geçen damar ve sinirlerin gergin olduğu saptandı nöropatik ağrı kesiciler yaşam kalitemi alt üst etti, hiçbir sonuç alamadım. Ortapedide ise nörolojik olmadığı fiziksel bir etkileşim sonucu boyun bölgemin hasar aldığını söyledi doktorum. Kremler biraz düzene soksa da bir gün şiddetli baş dönmesi, sırt ve göğüste ağrı, yüzümde yanma hissi ile Dr. Ozan Seven’e geldim. Kendisi oldukça ilgiliydi ve hastalığımın hikayesini tüm detaylarıyla dinledi, inceleyip mütaalasında boyun düzleşmesi teşhisi ile ilerde boyun fıtığına dönebileceği konusundaki uyarılarıyla bana bütün yaşam enerjimi geri kazandırdı. Boyun düzleşmesi için egzersizlerimi aksatmadan yaptığım günden beri hiçbir benzer şikayetim kalmadı. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Saygıyla. 02-01-2019

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Ozan Seven tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Ozan Seven kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. O Seven ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Ozan Seven için nasıl randevu alabilirim?
Dr. O Seven şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Ozan Seven ile anlaşmalı?
Ozan Seven kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Ozan Seven nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Ozan Seven Aydin Germencık Devlet HastanesıDıyarbakir Lıce Halıs Toprak Vakfi Devlet Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Ozan Seven hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Ozan Seven Dahiliye - İç Hastalıkları, uzmanıdır.

Dr. Ozan Seven için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Ozan Seven muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Ozan Seven hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. O Seven ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Ozan Seven hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. O Seven hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.