Dr. Ozan Acun, İzmir, Aile Hekimliği

Dr. Ozan Acun

Aile Hekimliği - İzmir

Tükenmişlik Sendromu, Esd (Sedimantasyon), Bcg Aşısı

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Doktorun Adresi

223 sok no 53 Kozağaç buca izmir  Buca, İzmir
buca 34 asm

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Ozan Acun tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Ozan Acun kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. O Acun ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Ozan Acun için nasıl randevu alabilirim?
Dr. O Acun şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dr. Ozan Acun nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Ozan Acun buca 34 asm bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Ozan Acun hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Ozan Acun Aile Hekimliği, uzmanıdır. Diyafram yöntemi(doğum kontrol), Difteri/tetanoz/aselüler boğmaca aşısı, Aşılama(immünizasyon), Aile ve Çocuk Danışmanlığı, Immunizasyon(aşılama) alanlarında hizmet veriyor ve Tükenmişlik Sendromu, Esd (Sedimantasyon), Bcg Aşısı, Şarbon-Antraks Aşısı, Sınav Stresi hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dr. Ozan Acun için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Ozan Acun muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Ozan Acun hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. O Acun ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Ozan Acun hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. O Acun hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.