Dr. Osman Tuğlu

Pratisyen Hekimlik - Tekirdağ

Takvim talep et Değerlendir

Doktorun Adresi (2)

Telsiz, 34020 Zeytinburnu/İstanbul  İstanbul
Özel Erkli Diyaliz Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Osman Tuğlu Hakkında

Osman Tuğlu Kimdir?

Dr. Osman Tuğlu, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Osman Tuğlu, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Osman Tuğlu Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Osman Tuğlu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Osman Tuğlu kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. O Tuğlu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Osman Tuğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Osman Tuğlu Özel Erkli Diyaliz MerkeziTürk Böbrek Vakfı Kadriye Ve Kenan Tunalı Kapaklı Diyaliz Merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Osman Tuğlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Osman Tuğlu Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Osman Tuğlu için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Osman Tuğlu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Osman Tuğlu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. O Tuğlu ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Osman Tuğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. O Tuğlu hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.