Doktorun Adresi

Dokuz Eylül Mh., 343/1. Sk. No:6, 35410 Gaziemir/İzmir  İzmir
Akut Kalp Damar Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Orhan Kürşad Hakkında

Orhan Kürşad Kimdir?

Dr. Orhan Kürşad, Radyoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Orhan Kürşad, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi (Diploma: 26.07.1976)

Orhan Kürşad Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Orhan Kürşad tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Orhan Kürşad kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. O Kürşad ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Orhan Kürşad için nasıl randevu alabilirim?
Dr. O Kürşad şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Orhan Kürşad ile anlaşmalı?
Orhan Kürşad kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Orhan Kürşad nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Orhan Kürşad Akut Kalp Damar Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Orhan Kürşad hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Orhan Kürşad Radyoloji, uzmanıdır.

Dr. Orhan Kürşad için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Orhan Kürşad muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Orhan Kürşad hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. O Kürşad ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Orhan Kürşad hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. O Kürşad hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.