Dr. Ömer Atalayın

Pratisyen Hekimlik - Kars

Takvim talep et Değerlendir

Ömer Atalayın Hakkında

Ömer Atalayın Kimdir?

Dr. Ömer Atalayın, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Ömer Atalayın, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Ömer Atalayın Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Ömer Atalayın tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Ömer Atalayın kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. � Atalayın ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Ömer Atalayın nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Ömer Atalayın bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Ömer Atalayın hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Ömer Atalayın Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Ömer Atalayın için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Ömer Atalayın muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Ömer Atalayın hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. � Atalayın ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Ömer Atalayın hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. � Atalayın hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.