Doktorun Adresi

Orhaniye, İsmet Çatak Cd., 48000 Muğla Merkez/Muğla  Muğla
Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Doktor Yorumları

Değerlendir
2 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

gi..rak

Annemin hastalığı sebebiyle yolumuz kesişti.güler yüzü,hastalarına verdiği değer,kısacası dünya tatlısı bir insan.O ve ekibine sonsuz teşekkürker... 26-02-2020

va..üstün

Okay Hoca'mız hastalığımın ilk gününden itibaren,ilgisi ve güler yüzü ile hep yanımızda oldu,kanser teşhisi sonucu tek memem alındı.Çok başarılı geçen operasyon sonunda sağlığıma kavuştum,her aşamada yanımda olan doktorum ve ekibine sonsuz teşekkürler,Allah hepsinden razı olsun 07-03-2019

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Okay Nazlı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Okay Nazlı kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. O Nazlı ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Okay Nazlı için nasıl randevu alabilirim?
Dr. O Nazlı şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Okay Nazlı ile anlaşmalı?
Okay Nazlı kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Okay Nazlı nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Okay Nazlı Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Okay Nazlı hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Okay Nazlı Genel Cerrahi, uzmanıdır.

Dr. Okay Nazlı için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Okay Nazlı muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Okay Nazlı hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. O Nazlı ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Okay Nazlı hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. O Nazlı hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.