Dr. Oğuz Poyanlı

Ortopedi ve Travmatoloji - İstanbul

Takvim talep et Değerlendir

Oğuz Poyanlı Hakkında

Oğuz Poyanlı Kimdir?

Dr. Oğuz Poyanlı, Ortopedi ve Travmatoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Oğuz Poyanlı, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Oğuz Poyanlı Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Oğuz Poyanlı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Oğuz Poyanlı kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. O Poyanlı ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Oğuz Poyanlı nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Oğuz Poyanlı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Oğuz Poyanlı hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Oğuz Poyanlı Ortopedi ve Travmatoloji, uzmanıdır.

Dr. Oğuz Poyanlı için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Oğuz Poyanlı muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Oğuz Poyanlı hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. O Poyanlı ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Oğuz Poyanlı hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. O Poyanlı hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.