Dr. Öğr. Üyesi Ziyaettin Durakoğlu

Dahiliye - İç Hastalıkları, Gastroenteroloji - İstanbul

Mide Hastalıkları, Anti Aging, Angina Pektoris (Göğüs Anjini)

Takvim talep et Değerlendir

Doktorun Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Ziyaettin Durakoğlu Hakkında

Ziyaettin Durakoğlu Kimdir?

Dr.Öğ.Üyesi Ziyaettin DURAKOĞLU, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi İç Hastalıkları Anabilim Dalı'nda 1996 yılında Dahiliye ihtisasını, 2001 yılında ise Gastroenteroloji üst ihtisasını almıştır.

Uzmanlığı sonrasında Şişli Etfal Hastanesi'nde uzun yıllar görev yapmış olan Dr.Öğ.Üyesi  Ziyaettin DURAKOĞLU, mesleki çalışmalarına şu anda Bahçelievler Medicana Hastanesi'nde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum
 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • ISTANBUL ÜNIVERSITESI
İlgilendiği Hastalıklar
 • Mide Hastalıkları
 • Anti Aging
 • Angina Pektoris (Göğüs Anjini)
 • Böbrek Atardamarı Tıkanıklığı (Renal Arter Trombozu)
 • Gastrit (Mide İltihabı)
Tedaviler
 • Pankreas ve adacık hücre transplantasyonu
 • Cea(karsinoembriyonik antijen)
 • Gastro laparoskopik ameliyat
 • Gastrostomi
 • Oksimetre

Ziyaettin Durakoğlu Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Öğr. Üyesi Ziyaettin Durakoğlu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Ziyaettin Durakoğlu Makaleleri

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Öğr. Üyesi Ziyaettin Durakoğlu kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. Öğr. Üyesi Z Durakoğlu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Ziyaettin Durakoğlu için nasıl randevu alabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi Z Durakoğlu şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Ziyaettin Durakoğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Öğr. Üyesi Ziyaettin Durakoğlu Özel Medicana Bahçelievler Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Öğr. Üyesi Ziyaettin Durakoğlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Öğr. Üyesi Ziyaettin Durakoğlu Dahiliye - İç Hastalıkları, ,Gastroenteroloji uzmanıdır. Pankreas ve adacık hücre transplantasyonu, Cea(karsinoembriyonik antijen), Gastro laparoskopik ameliyat, Gastrostomi, Oksimetre, Kısmi gastrektomi, Diabetes mellitusta insülin tedavisi alanlarında hizmet veriyor ve Mide Hastalıkları, Anti Aging, Angina Pektoris (Göğüs Anjini), Böbrek Atardamarı Tıkanıklığı (Renal Arter Trombozu), Gastrit (Mide İltihabı) hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dr. Öğr. Üyesi Ziyaettin Durakoğlu için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Öğr. Üyesi Ziyaettin Durakoğlu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Ziyaettin Durakoğlu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi Z Durakoğlu ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Öğr. Üyesi Ziyaettin Durakoğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi Z Durakoğlu hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.