Dr. Öğr. Üyesi Volkan Aykaç

Diş Hekimi, Ortodonti (Çene-Diş Bozuklukları) - Ankara
5.0

Diş Çapraşıklığı, Lazer destekli diş hekimliği, Gülüş Tasarımı

“On iki yaşındaki oğlumun doktoru Volkan Bey, son derece ilgili, çocuk dilinden anlayan harika bir do...” Devamı

Dr. Öğr. Üyesi Volkan Aykaç

Dr.Öğr.Üyesi, Volkan Aykaç lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nde başladığı eğitimini 2009 yılında başarıyla tamamlayarak Diş Hekimi unvanı almıştır. Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nde Ortodonti ( Çene - Diş Bozuklukları) uzmanlık eğitimini başarıyla başarıyla tamamlamıştır.

Mesleki çalışmalarına kurucusu olduğu Aykaç Diş İmplant, Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği'nde devam etmektedir.

 

Aykaç Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği (Tunalı)
Tunalı Hilmi Cad. No: 105/5 Kavaklıdere (Kavaklıdere Sineması Üst Katı) Aykaçdiş Çankaya/Ankara
En Yakın Uygunluk
Hizmetler
Lazer destekli diş hekimliği Yer tutucu Lazer cerrahisi Empress porselen kaplama Gece plağı Devamı
İmkanlar
Wi-fi Devamı
Ödeme Yöntemleri
Kredi kartı ile ödeme Nakit Devamı
Randevu Hattı
Aykaç Diş İmplant, Ağız ve Diş Sağlığı // Kızılay
Cumhuriyet Mahallesi, Selanik Cd. No:1, 06430 Çankaya/Ankara
En Yakın Uygunluk
Hizmetler
Lazer destekli diş hekimliği Yer tutucu Lazer cerrahisi Empress porselen kaplama Gece plağı Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Dr.Öğr.Üyesi, Volkan Aykaç lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nde başladığı eğitimini 2009 yılında başarıyla tamamlayarak Diş Hekimi unvanı almıştır. Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nde Ortodonti ( Çene - Diş Bozuklukları) uzmanlık eğitimini başarıyla başarıyla tamamlamıştır. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

Yabancı Dil

İngilizce

İlgi Alanları

Diş Çapraşıklığı Lazer destekli diş hekimliği Gülüş Tasarımı Şeffaf braket ve apareyler Porselen Laminalar Devamı

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 433 39 70

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
BA
Buk*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

On iki yaşındaki oğlumun doktoru Volkan Bey, son derece ilgili, çocuk dilinden anlayan harika bir doktor🤗 Invisilign uygulaması ile neredeyse bir yılda dişler inci gibi oldu😊 Invisilign kullanmak oldukça pratik, ağrısız ve acısız..Çocuğum plaklarını kendisi değiştiriyor ve dişlerinde plak olduğu belli bile değil..İhtiyacı olan herkese tavsiye ederim.. Sevimli dekorasyonuyla, ilgili doktorları ve personeliyle Aykaç Diş'i herkese öneriyorum..

MH
Müg*** H***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Ankara'da estetik diş hekimliği ve gülüş tasarımı için Aykaç Diş'i tercih ettim.  Aynı zamanda üniversite hocası olan Volkan Hoca, alanında çok yetkin, işini çok seven, dinamik ve yetenekli bir diş hekimi. Teknolojiyi çok iyi kullanıyor, hastalarla iletişimi de çok düzeyli ve sıcak. Sayesinde çok kısa sürede yüzüme çok yakışan sağlıklı ve güzel dişlere ve doğal bir gülüşe kavuştum. Tüm klinik ekibinin profesyonelliği ve sevecen yaklaşımı sayesinde tedavi süreci terapi gibi geçti diyebilirim. Teşekkür ediyorum.

Bah*** Ş***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Ben cerrahi bir müdahale yaptırmak durumundaydım diş etlerim dişimi fazlasıyla örtüyordu. Hem görsel açıdan hem de sağlık açısından sorun teşkil ediyordu. Ayrıca dudak bağım diş eti ile fazla birleşik olduğundan Volan hocam a diş eti ve dudak bağımın lazer işlemi ile kesimini yaptırdım. Başta bu tedaviden çok tedirgin olmuştum ancak benim gibi panik atak bir insan için bile çok komforlu bir işlem oldu. Hıç bir şekilde acı ve ağrı hissetmedim. Volkan hocama çok teşekkür ediyorum. Sayesinde cok güzel bir gülümsemeye sahip oldum.

FS
Ful*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Volkan hocama onu hakkındaki muhteşem yorumlara güvenerek başvurdum ve çok memnun kaldım. İşini severek ve titizlikle yapan inanılmaz bir bilgi birikimine sahip güler yüzlü bir doktor. Güldüğüm zaman diş etlerimin görünmesinden dolayı sıkıntılar yaşıyordum. Artık daha rahat bir şekilde gülebiliyorum :) Volkan hocama ve ekibine çok teşekkür ederim.

AB
Ays*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Sevgili Volkan hocam dört dörtlük insan olmaz sözünü tamamen çürüten dört dörtlük bir insan ve diş hekimi.Volkan hocama gülüş estetiği için gittim önce ortodonti tedavisi yaptı benim için gerekiyordu herkeste gerekli değil sonra gülüş tasarımı yaptı okadar işini seven, titiz,işinin ehli bir insanki anlatmakla bitiremem.okadar güzel ve doğal dişlerim olduki minnettarım.Hiç ağrı sızı olmuyor ne yapılırken ne sonrasında herkese vicdanımla tavsiye ediyorum.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
Abd*** Ç***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Gönül rahatlığıyla gittiğim bir klinik. Ailecek çalışmalarına rağmen kurumsal bir kimlik kazanabilmişler. Volkan Hoca da diş konusunda muazzam bilgiye sahip. Yeni fikirlere açık ve her durumda en iyisinin ne olabileceği, sebep-sonuç ilişkisini çok iyi saptıyor. Kısacası gelen müşterinin ne istediği neler beklediğini anlatıyor ve tamamen içten ve doğru şekilde bilgilendiriyor. Bir kere bile gayri ihtiyari bile olsa “uuhh” gibi yorgunluk ifadeleri vermedi. Çocuklara karşıda çok sevecen yaklaşıyor. Randevu saatimde gördüğüm her çocuk mutlu ayrılıyor. Ailecek kendilerinin hastalarıyız. Çevremde önerdiğim ve giden her arkadaşım şu an daimi müşterisi. Onların da bana söyledikleri. İlgi, alaka çok iyi. Ağrılarım bitti. Her bilgiye çok doğru ve kolay yoldan ulaşabiliyorum. Sözün özü; örnek teşkil eden bir kliniktir.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
Emi*** Ö***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Merhaba Volkan Bey çok sabırlı çok bilgilendirici destekleyici bir dişhekimidir. Alanındaki gelişmeleri yakından takip eder Çocuklarla ilerişimi süperdir sabırla defalarca anlatır hiç bıkmadan Çol Teşekkür ediyoruz

rb
Ray*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Hayatımda dişlerim hiç bu kadar düzgün ve güzel olmamıştı iki ön dişimin arası açıktı onları dolgu ile kapattı ve çok doğal duruyor Volkan Beyi herkese tavsiye ederim çok iyi aile kliniği🥰🥰🥰

AS
Ali S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Dr. Volkan Aykaç’ın yaptığı diş kaplamasını bir süre yaşadığım Brezilya’da bir diş hekimine göstermiştim. Brezilyalı kaplama işine hayran kaldığını belirtti ve bu yorumunu, tanımadığı halde Dr. Aykaç’a iletmemi istedi.

Ser*** Ü***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Göstermiş olduğunuz ilgi alaka ve mesleki tecrübe niz neticesinde dişlerim ile ilgili problemleri giderdim rahat ve çekinmeden gülümsememi sağladığınız için teşekkür ederim

Sık Sorulan Sorular

Dr. Öğr. Üyesi Volkan Aykaç ile nasıl iletişime geçerim?

Dr. Öğr. Üyesi Volkan Aykaç için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Dr. Öğr. Üyesi Volkan Aykaç için nasıl randevu alabilirim?

Dr. Öğr. Üyesi Volkan Aykaç ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908504333970

Dr. Öğr. Üyesi Volkan Aykaç nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Öğr. Üyesi Volkan Aykaç Aykaç Diş İmplant, Ağız ve Diş Sağlığı ( Tunalı ) bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Dr. Öğr. Üyesi Volkan Aykaç hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Dr. Öğr. Üyesi Volkan Aykaç Diş Hekimi, Ortodonti (Çene-Diş Bozuklukları) uzmanıdır. Diş Çapraşıklığı, Lazer destekli diş hekimliği, Gülüş Tasarımı alanlarında hizmet veriyor ve Lazer destekli diş hekimliği, Yer tutucu, Lazer cerrahisiLazer destekli diş hekimliği, Yer tutucu, Lazer cerrahisi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Haritada Gör
Facebook Twitter Instagram Youtube