Dr. Öğr. Üyesi Ulaş Yener

Beyin ve Sinir Cerrahisi - İstanbul

Hemaferez, Robotik Cerrahi, Apse Insizyonu Ve Drenajı

Takvim talep et Değerlendir Soru Sor

Doktorun Adresi

Halkalı Merkez Mah. Turgut Özal Bulvarı No: 16  Küçükçekmece, İstanbul
Acibadem Üniversitesi Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Ulaş Yener Hakkında

Ulaş Yener Kimdir?

Yrd. Doç Dr. Ulaş YENER, 1977 yılında İstanbul'da doğmuştur. İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi'nde başlamış olduğu tıp eğitimini 2003 tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. 2004 yılında Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi Nöroşirürji Anabilim Dalı'nda ihtisas eğitimine başlamış 2011 yılında eğitimini tamamlayarak Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı olmuştur.

İhtisas eğitimi sonrasında mecburi hizmet yükümlülüğü kapsamında Van Bölge Eğitim Hastanesi’nde 2 yıl görev yapmıştır. 2012 yılındaki Van Depremi sırasında depremdeki hizmetleri dolayısıyla  bakanlık tarafından başarı belgesi ile ödüllendirilmiştir. 2014 yılında Yrd. Doçent olmuştur. 2011 yılında Unıversıty of Florıda McKnıght Brain İnstıtude'de beyin, ventikülleri ve kafa tabanı mikrocerrahi eğitimi almıştır. 

İyi derecede Fransızca, İngilizce, bilmekte olup İstanbul Tabip Odası, Türk Nöroşirürji Derneği, AOSPINE, Sinir Sistemi Cerrahisi Derneği, AANS (Amerikan Beyin Cerrahları Derneği) gibi ulusal ve uluslararası mesleki kuruluşlara üyedir. Yrd. Doç. Dr. Ulaş YENER, 2014 yılından günümüze Acıbadem Üniversitesi Hastanesi'nde Yrd. Doç. olarak çalışmalarına devam etmektedir. 

Yrd. Doç. Dr. Ulaş YENER'in, 10'un üzerinde uluslararası hakemli dergilerde yayınlanan makalesi, bilimsel toplantılarda sunulan bildirisi, 28'in üzerinde ise ulusal hakemli dergilerde yayınlanan makalesi, bilimsel toplantılarda sunulan bildirisi bulunmaktadır.

Diploma aldığı kurum
 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • MARMARA ÜNIVERSITESI
İlgilendiği Hastalıklar
 • Hemaferez
 • Robotik Cerrahi
 • Apse Insizyonu Ve Drenajı
 • Beyin Pili Programlanması
Tedaviler
 • Ameliyatsız boyun fıtığı tedavisi
 • Epiduroskopi
 • Ameliyatsız bel fıtığı tedavisi
 • Mikrodiskektomi
Anlaşmalı Kurumlar
 • Acıbadem Sigorta
 • Ak Sigorta
 • Allianz Sigorta
 • Anadolu Sigorta
 • Axa Sigorta

Ulaş Yener Değerlendirmeleri

Değerlendir
2 Değerlendirme (Ort. Puan : 4)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

mmer..NAL

Annem Gülaçtı hanımın omurga kısmındaki eğrilik ve bel fıtığı rahatsızlığı sebebi ile sağık durumunun çok kötü olduğu dönemde, İstanbul'da çok sayıda hatırı sayılı hastanelerde çalışan profösörler uzun ve uğraş gerektirecek bu ameliyatı yapmak istemediler.. Annemi tedavisine yardımcı olmadılar... Yrd. Doç. Dr. Ulaş YENER hocamız Annemin rahatsızlığını mükemmel tetkik etmiş ve Aralık 2015 ayı başında Atakent Acıbadem Hastanesinde 12 saat süren uzun ve yorucu operasyonla kusursuz bir şekilde Omurga kısmındaki eğriliği vidalama sistemi ile düzeltmiş, omirilik sinirleri arasındaki hassas ve riskli bölgedeki fıtıkları alarak ikinci baharı yaşatırcasına kısa zamanda Annem Güaçtı GÜNAL'ı sağlığına kavuşturmuştur....Yrd. Doç. Dr. Ulaş YENER hocamızın gerek insani değerleri açısından gerekse Beyin ,sinir ve omurga cerrahisi alanındaki üstün bilgi,tecrübe ve yetenekleri ile çok donanımlı tıp doktoru olduğununa inancımız tamdır.Kendisine minnettarız ..Başarıları daim olsun.....Çok teşekkürler ... İyiki varsınız... 02-01-2016

mmer..NAL

Annem Gülaçtı hanım'ı omurga kısmındaki eğrilik ve bel fıtığı şikayeti ile hocamız Ulaş bey muayene etti ve yastayla çok güzel iletişim kurarak cerrahi operasyon yapilmasinin gerekli olduğunu ve bu oprerasyonu kendisinin yapabileceğini bizlere anlattı ,öncesinde 3 profösör ve 5,6 beyin sinir cetrahi uzmanin bu operasyonu yapmaktan cekindigini ve hastayi zor bir yasam surecine devam etmeye zorladiginin rahatlikla soyleyebilirim Ulaş bey bize umut verdi inşallaj başarılı bir operasyonla annem sağlığına kavuşacak ,operasyon sonrasi gelismeleri sizlerle paylaşacağım... 03-11-2015

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Öğr. Üyesi Ulaş Yener tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Ulaş Yener Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Araknoid kist

  Ulaş bey merhaba, benim şikayetim zaman zaman baş ağrısı, yürürken denge kaybı ve üç haftadır devam eden kulak çınlaması ile ilgili. 32 yaşındayım. 4 yıl kadar önce hafif baş ağrısı nedeniyle bir nörologa gittim. tomografi ve beyin emarı çekildi. emar sonucu: "i̇nfratentorial alanda sol sereb... devamı

  Doktor Cevabı:

  Dr. Öğr. Üyesi Ulaş Yener

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Topugumdaki uyusukluk gecmiyor ne yapabilirim ?

  Iyi calismalar doktor bey üç aydan beridir sol kalçamda ağrı var bir ay önce sabah yataktan kalkarken acılar icinde uyandim doktora gittim mr cekildim bel fıtığı tanısı konuldu hemen ameliyat dediler iki kortizon igne yapildim birsuru kas gevsetici hap ve igne kullandim kramptlarim hafif azaldi ama... devamı

  Doktor Cevabı:

  Dr. Öğr. Üyesi Ulaş Yener

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Öğr. Üyesi Ulaş Yener kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. Öğr. Üyesi U Yener ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Ulaş Yener için nasıl randevu alabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi U Yener şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Ulaş Yener ile anlaşmalı?
Ulaş Yener ile anlaşmalı kurumlara doktorsitesi.com üzerinde yer alan profilini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. ( Acıbadem Sigorta , Ak Sigorta , Allianz Sigorta , Anadolu Sigorta , Axa Sigorta , Demir Hayat , Groupama Sigorta , Güneş Sigorta , Mapfre - Genel Sigorta , YapıKredi Sigorta , Ray Sigorta , Eureko Sigorta , SGK , Halkbank , TC Merkez Bankası , BORSA İSTANBUL TÜYAP TÜM FUARCILIK A.Ş. , TOBB İTO , TBMM ESBANK İNTER PARTNER ASİSTANS CGM , TAKASBANK )

Dr. Öğr. Üyesi Ulaş Yener nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Öğr. Üyesi Ulaş Yener Acibadem Üniversitesi Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Öğr. Üyesi Ulaş Yener hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Öğr. Üyesi Ulaş Yener Beyin ve Sinir Cerrahisi, uzmanıdır. Ameliyatsız boyun fıtığı tedavisi, Epiduroskopi, Ameliyatsız bel fıtığı tedavisi, Mikrodiskektomi alanlarında hizmet veriyor ve Hemaferez, Robotik Cerrahi, Apse Insizyonu Ve Drenajı, Beyin Pili Programlanması hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dr. Öğr. Üyesi Ulaş Yener için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Öğr. Üyesi Ulaş Yener muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Ulaş Yener hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi U Yener ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Öğr. Üyesi Ulaş Yener hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi U Yener hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.