Dr. Öğr. Üyesi Serkan Erbatur, Diyarbakır, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

Dr. Öğr. Üyesi Serkan Erbatur

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi - Diyarbakır

Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Kıtılbıl Mh. Dicle Ünv. 21280 Sur Diyarbakır, Kıtılbıl, 21100 Sur/Diyarbakır  Diyarbakır
Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Doktor Yorumları

Değerlendir
2 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

et..uçay

iyi doktor. ilgili . gittik bilgilendirdi sonra 3500 lira yatırdık . ameliyat 5 saat sürdü şu an iyiyim . 12-07-2018

at..an

Merhaba; Ben bingöl ilinde ikamet ediyorum. Geçirdiğim trafik kazası sonucu Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesine ambulans ile götürülmüşüm ve araştırmalar neticesinde serkan beyin dalında çok iyi olduğunu öğrendik. Serkan bey ile ailem görüştü ve muayene edip 1gün sonra ameliyat oldum (ameliyat masasında serkan bey benimle konuştu ve olması gerekenleri söyledi) yapılan ameliyat elmacık kemikleri kırık olduğu için platin atılacak ailem ve eşim yüzümde kesikler olacağını tahmin ediyorken yüzümü gördüklerinde bizimkiler şok olmuşlardı yüzümde ameliyat izi yok ve şuan beni gören ameliyat olduğumu kesinlikle anlayamaz. Eskiler boşuna dememişler parmakları ince olan marifetlidir. Hocam size çok teşekkür ederim 30-10-2015

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Öğr. Üyesi Serkan Erbatur tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Öğr. Üyesi Serkan Erbatur kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. Öğr. Üyesi S Erbatur ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Serkan Erbatur için nasıl randevu alabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi S Erbatur şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Serkan Erbatur ile anlaşmalı?
Serkan Erbatur kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Serkan Erbatur nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Öğr. Üyesi Serkan Erbatur Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Öğr. Üyesi Serkan Erbatur hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Öğr. Üyesi Serkan Erbatur Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, uzmanıdır.

Dr. Öğr. Üyesi Serkan Erbatur için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Öğr. Üyesi Serkan Erbatur muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Serkan Erbatur hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi S Erbatur ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Öğr. Üyesi Serkan Erbatur hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi S Erbatur hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.