Dr. Öğr. Üyesi Selçuk Güney, İstanbul, Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Dr. Öğr. Üyesi Selçuk Güney

Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB - İstanbul

Burun Tıkanıklığı, Burun Estetiği, Dolgu Uygulamasi

Takvim talep et

Doktorun Adresi

Vital Fulya Plaza, Teşvikiye Mah. Hakkı Yeten Cad. No:23  Şişli, İstanbul
KBB İnteraktif

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Selçuk Güney Hakkında

Selçuk Güney Kimdir?

Yrd. Doç. Dr. Selçuk GÜNEY, 1964 yılında Çanakkale’de doğdu. Tıp eğitimini Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tamamlayarak mezun oldu. Mezuniyetinin ardından, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları ihtisasını da 1996 yılında tamamladı. İstanbul Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde yapmış olduğu ihtisas süresi içerisinde yurt dışında birçok eğitim programında bulundu.

Yrd. Doç. Dr. Selçuk GÜNEY, İsrail MASHAV bursuyla 1995’de Tel-Aviv Üniv. Prof. Sade Bio-Engineering Laboratory’de araştırma grubuna çağrıldı. Kulak Burun Boğaz Branşı’nın önemli isimlerinden Prof. Jacob Sade öncülüğünde dönemin en gelişmiş gaz ölçüm teknolojileriyle yaptıkları çalışma Annals of Otology Rhinology and Laryngology dergisinde yayınlandı.

Yrd. Doç. Dr. Selçuk GÜNEY, aynı yıl içerisinde İsrail Wollfson Hospital Otorhinolaryngology servisinde fellow olarak çalıştı. Bu sırada henüz dünyada yeni yeni önemi anlaşılmakta olan Fonksiyonel Endoskopik Burun ve Sinüs Cerrahileri konusunda eğitim aldı. Türkiye’ye dönerken getirdiği endoskopi ünitesiyle Nişantaşı’nda muayenehanede endovizyon sistemi kullanan ilk hekimlerden birisi oldu. Bu süreç içerisinde Tel Aviv Üniversitesi Sackler Tıp Fakültesi ve İsrail Dışişleri Bakanlığı’nın bir kişiye verdiği “Ülkeler Arası Ortak Çalışma Projesi Bilim Ödülü” nü Türkiye adına kazandı. “Comparison of the Bacteriology of the Tonsil Core and the Surface in Chronic Tonsillitis” isimli çalışma yayınlandı.

Yrd. Doç. Dr. Selçuk GÜNEY, meslek hayatı boyunca 40 civarı yayın yaptı ve çeşitli kongreleri takip etti. 1995 yılından beri fonksiyonel burun ameliyatları ile burun estetik ameliyatlarını birleştirerek “Fonksiyonel Burun Estetiği” fikrini hastalarıyla paylaşmaya başlamıştır. Halen “Burun estetiği olurken burun fonksiyonlarınızı kaybetmeyin”fikrini slogan olarak kullanmaktadır. Evli ve iki çocuk sahibi olan Dr. Selçuk Güney’in hobileri arasında gitar çalmak, tenis oynamak, bisiklet, fitness antrenmanları ve pilates önde gelmektedir. Bahçe peyzajı ve meyve ağaçlarıyla uğraşmaktan hoşlanmaktadır. Kemer Golf and Country Club turnuva finalistliği, ayın oyuncusu ödülü, Hilton Doktorlar Tenis turnuvası ödülleri mevcuttur.

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Öğr. Üyesi Selçuk Güney kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. Öğr. Üyesi S Güney ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Selçuk Güney için nasıl randevu alabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi S Güney şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Selçuk Güney nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Öğr. Üyesi Selçuk Güney KBB İnteraktif bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Öğr. Üyesi Selçuk Güney hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Öğr. Üyesi Selçuk Güney Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB, uzmanıdır. Radyofrekans uygulamaları, Adenoidektomi, Kısmi glossektomi, Beyin sapı odyometrisi, Kulak tüpü takılması, Paratiroidektomi, Polisomnografi, Botoks enjeksiyonu, Endoskopik sinüs cerrahisi alanlarında hizmet veriyor ve Burun Tıkanıklığı, Burun Estetiği, Dolgu Uygulamasi, Nazal Valv Yetmezliği, Nazal Septum Deviasyonu hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dr. Öğr. Üyesi Selçuk Güney için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Öğr. Üyesi Selçuk Güney muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Selçuk Güney hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi S Güney ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Öğr. Üyesi Selçuk Güney hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi S Güney hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.