Dr. Öğr. Üyesi Sabri Burhanoğlu

5.0

Psikotik Hastalıklar, Affektif Bozukluklar, Nevrozlar

5.0

“Kendisine kronik ağrım için başvurmuştum. Sadece doğru tedaviyi vermekle kalmadı, ağrımı tetikleyen ...” Devamı

Dr. Öğr. Üyesi Sabri Burhanoğlu

Yard. Doç. Dr. Sabri Burhanoğlu, tıp eğitimini 1996 yılında başladığı Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesinde 2002 yılında tamamlamış ve ardından aynı yıl Londra King's College Hospital, Luminal Gastroenterology Unitesinde gözlemci olarak görev yapmıştır. Uzmanlık eğitimine ise 2003 yılında Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Genel Cerrahi bölümünde başlamış ancak bu alandaki eğitimini kendi isteği ile yarıda bırakmış ve 2004 yılında azi Üniversitesi Tıp Fakültesinde Psikiyatri uzmanlığı eğitimine başlamıştır.

Yrd. Doç. Dr. Burhanoğlu, 2009 yılında “Erkek Alkol Bağımlılarında Yürütücü İşlevler Ve Problem Çözmenin Ayıklık Süresi ve İçme Miktarı İle İlişkisi” adlı uzmanlık tezi ile Psikiyatri Uzmanı unvanını almış ve mecburi hizmet görevini Trabzon Ataköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesinde gerçekleştirmiştir.

Yrd. Doç. Dr. Burhanoğlu, 2010 yılında Bursa Devlet Hastanesi Psikiyatri Kliniğinde görev almaya başlamış ve aynı zamanda Bursa AMATEM kliniğinin kuruluşunda görev almıştur. Kendi isteği ile 2011 yılında devletteki görevinden ayrılmış ve NPİstanbul hastanesinde hizmet vermeye başlamıştır. Aynı dönemde Üsküdar Üniversitesi'nde Klinik Psikoloji yüksek lisans programında çeşitli dersler vermiş ve yüksek lisans tez danışmanlığı da yapmıştır. Yerli ve yabancı bilimsel dergilerde yayınlanmış birçok akademik çalışması olan Yrd. Doç. Dr. Burhanoğlu’nun bilimsel kongrelerde bildiri ödülleri mevcuttur. Kendisi ayrıca Bağımlılık dergisi yayın kurulu üyesidir ve  birçok araştırmaya da hakem olarak katkıda bulunmuştur.

Yrd. Doç. Dr. Burhanoğlu, Kasım 2014'ten itibaren çalışmalarına kurucusu da olduğu Psikoklinik Psikiyatri ve Psikoterapi Merkezinde devame etmektedir. Kendisi İngilizce bilmekte olup evlidir ve 2 çocuk babasıdır.

 

Dr. Sabri Burhanoğlu Muayenehane si
Nispetiye Cad. No.41/24 Akat Apt. Etiler Beşiktaş/İstanbul
Hizmetler
Luxopuncture yöntemi Maudsley obsesif kompulsif soru listesi Good enough zeka testi Varoluşçu Psikoterapi Psikoonkoloji Devamı

Hakkında

Yard. Doç. Dr. Sabri Burhanoğlu, tıp eğitimini 1996 yılında başladığı Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesinde 2002 yılında tamamlamış ve ardından aynı yıl Londra King's College Hospital, Luminal Gastroenterology Unitesinde gözlemci olarak görev yapmıştır. Uzmanlık eğitimine ise 2003 yılında Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Genel Cerrahi bölümünde başlamış ancak bu alandaki eğitimini kendi isteği ile yarıda bırakmış ve 2004 yılında azi Üniversitesi Tıp Fakültesinde Psikiyatri uzmanlığı eğitimine başlamıştır. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

ANKARA ÜNİVERSİTESİ

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
GB
Gam*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
27.07.2020

Kendisine kronik ağrım için başvurmuştum. Sadece doğru tedaviyi vermekle kalmadı, ağrımı tetikleyen konularımla ilgili nokta atışı ve yerinde bilinçlendirmesi babamı kaybettiğim zor zamanlarda bana çok destek oldu. Doktor olarak mesleğine duyduğu saygıya, hastasına gösterdiği özene hayranlık duyduğum ender kişilerden biri. Hem zeki hem de güzel yürekli bir insan. Tesekkurler. Görüşü Şikayet Et

IG
Işı*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
13.10.2015

Kısa ama vurucu cevabı gayet iyi geldi. Görüşü Şikayet Et

Ebr*** Ş***
Zamanlama
İlgi
Ortam
09.04.2015

Sabri Bey özenli cevabınız ve ilginiz için çok teşekkür ederim. Maddi sıkıntılarımdan kurtulur kurtulmaz size danışacağım. Görüşü Şikayet Et

Sık Sorulan Sorular

Dr. Öğr. Üyesi Sabri Burhanoğlu ile nasıl iletişime geçerim?

Dr. Öğr. Üyesi Sabri Burhanoğlu için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Dr. Öğr. Üyesi Sabri Burhanoğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Öğr. Üyesi Sabri Burhanoğlu Dr. Sabri Burhanoğlu Muayenehane si bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Dr. Öğr. Üyesi Sabri Burhanoğlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Dr. Öğr. Üyesi Sabri Burhanoğlu Psikiyatri uzmanıdır. Psikotik Hastalıklar, Affektif Bozukluklar, Nevrozlar alanlarında hizmet veriyor ve Luxopuncture yöntemi, Maudsley obsesif kompulsif soru listesi, Good enough zeka testi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube