Dr. Öğr. Üyesi Sabri Burhanoğlu

Psikiyatri - İstanbul

Psikotik Hastalıklar, Affektif Bozukluklar, Nevrozlar

Takvim talep et Değerlendir

Doktorun Adresi

Nispetiye Cad. No.41/24 Akat Apt. Etiler  Beşiktaş, İstanbul
Dr. Sabri Burhanoğlu Muayenehane si

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Sabri Burhanoğlu Hakkında

Sabri Burhanoğlu Kimdir?

Yard. Doç. Dr. Sabri Burhanoğlu, tıp eğitimini 1996 yılında başladığı Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesinde 2002 yılında tamamlamış ve ardından aynı yıl Londra King's College Hospital, Luminal Gastroenterology Unitesinde gözlemci olarak görev yapmıştır. Uzmanlık eğitimine ise 2003 yılında Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Genel Cerrahi bölümünde başlamış ancak bu alandaki eğitimini kendi isteği ile yarıda bırakmış ve 2004 yılında azi Üniversitesi Tıp Fakültesinde Psikiyatri uzmanlığı eğitimine başlamıştır.

Yrd. Doç. Dr. Burhanoğlu, 2009 yılında “Erkek Alkol Bağımlılarında Yürütücü İşlevler Ve Problem Çözmenin Ayıklık Süresi ve İçme Miktarı İle İlişkisi” adlı uzmanlık tezi ile Psikiyatri Uzmanı unvanını almış ve mecburi hizmet görevini Trabzon Ataköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesinde gerçekleştirmiştir.

Yrd. Doç. Dr. Burhanoğlu, 2010 yılında Bursa Devlet Hastanesi Psikiyatri Kliniğinde görev almaya başlamış ve aynı zamanda Bursa AMATEM kliniğinin kuruluşunda görev almıştur. Kendi isteği ile 2011 yılında devletteki görevinden ayrılmış ve NPİstanbul hastanesinde hizmet vermeye başlamıştır. Aynı dönemde Üsküdar Üniversitesi'nde Klinik Psikoloji yüksek lisans programında çeşitli dersler vermiş ve yüksek lisans tez danışmanlığı da yapmıştır. Yerli ve yabancı bilimsel dergilerde yayınlanmış birçok akademik çalışması olan Yrd. Doç. Dr. Burhanoğlu’nun bilimsel kongrelerde bildiri ödülleri mevcuttur. Kendisi ayrıca Bağımlılık dergisi yayın kurulu üyesidir ve  birçok araştırmaya da hakem olarak katkıda bulunmuştur.

Yrd. Doç. Dr. Burhanoğlu, Kasım 2014'ten itibaren çalışmalarına kurucusu da olduğu Psikoklinik Psikiyatri ve Psikoterapi Merkezinde devame etmektedir. Kendisi İngilizce bilmekte olup evlidir ve 2 çocuk babasıdır.

 

Diploma aldığı kurum
 • ANKARA ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • GAZI ÜNIVERSITESI
İlgilendiği Hastalıklar
 • Psikotik Hastalıklar
 • Affektif Bozukluklar
 • Nevrozlar
 • Sinir Bozuklukları-Anksiyete
 • Psikojenik Ağrı
Tedaviler
 • Luxopuncture yöntemi
 • Maudsley obsesif kompulsif soru listesi
 • Good enough zeka testi
 • Varoluşçu psikoterapi
 • Psikoonkoloji

Sabri Burhanoğlu Değerlendirmeleri

Değerlendir
3 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ze..raktaroğlu
Zamanlama
İlgi
Ortam

Kendisine kronik ağrım için başvurmuştum. Sadece doğru tedaviyi vermekle kalmadı, ağrımı tetikleyen konularımla ilgili nokta atışı ve yerinde bilinçlendirmesi babamı kaybettiğim zor zamanlarda bana çok destek oldu. Doktor olarak mesleğine duyduğu saygıya, hastasına gösterdiği özene hayranlık duyduğum ender kişilerden biri. Hem zeki hem de güzel yürekli bir insan. Tesekkurler. 26-07-2020

ıl..RLER İLERİ

Kısa ama vurucu cevabı gayet iyi geldi. 10-10-2015

u..nkılınç

Sabri Bey özenli cevabınız ve ilginiz için çok teşekkür ederim. Maddi sıkıntılarımdan kurtulur kurtulmaz size danışacağım. 09-04-2015

3 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Öğr. Üyesi Sabri Burhanoğlu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sabri Burhanoğlu Cevapladığı Sorular

 • Kizim icin

  Slm doktor bey ben kızım için birsey soracam 2 yaşında ve hiç yemekle alakası yok sadece yumurta ve yoğurt yiyor ama yemekle hiç ilgisi yok sadece hazır mama istiyor ne yaptıysam yemek yediremiyorum 13 kilo psikiyatriye götür dediler bende sizden yardım istiyor o yaşta çocuklar herşeyi yiyor benim k... devamı

  Doktor Cevabı:

  Dr. Öğr. Üyesi Sabri Burhanoğlu

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Zanaks bagimlis

  Saygılarımı sunarak başlamak istiyorum ben 38 yaşında bir bayanım yaklaşık 14 ay oldu zanaks 1 mg lik kullanıyorum ilk başlarda 1 derken bu sayı yükseldi 4 kadar çıkıyorum bazen nasıl kurtulabilirim ne yapmam lazım maddi durumum iyi değil iyi bir doktora gidiyim ne yapmam gerek ne olur bir cevap yaz... devamı

  Doktor Cevabı:

  Dr. Öğr. Üyesi Sabri Burhanoğlu

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Öğr. Üyesi Sabri Burhanoğlu kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. Öğr. Üyesi S Burhanoğlu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Sabri Burhanoğlu için nasıl randevu alabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi S Burhanoğlu şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Sabri Burhanoğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Öğr. Üyesi Sabri Burhanoğlu Dr. Sabri Burhanoğlu Muayenehane si bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Öğr. Üyesi Sabri Burhanoğlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Öğr. Üyesi Sabri Burhanoğlu Psikiyatri, uzmanıdır. Luxopuncture yöntemi, Maudsley obsesif kompulsif soru listesi, Good enough zeka testi, Varoluşçu psikoterapi, Psikoonkoloji, Psikoterapi, Peabody resim (kelime eşleştirme testi), Çift terapisi, Standardize mini mental test alanlarında hizmet veriyor ve Psikotik Hastalıklar, Affektif Bozukluklar, Nevrozlar, Sinir Bozuklukları-Anksiyete, Psikojenik Ağrı hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dr. Öğr. Üyesi Sabri Burhanoğlu için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Öğr. Üyesi Sabri Burhanoğlu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Sabri Burhanoğlu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi S Burhanoğlu ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Öğr. Üyesi Sabri Burhanoğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi S Burhanoğlu hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.