Dr. Öğr. Üyesi Rıdvan Üney, İstanbul, Psikiyatri

Dr. Öğr. Üyesi Rıdvan Üney

Psikiyatri - İstanbul

Psikotik Hastalıklar, Affektif Bozukluklar, Nevrozlar

Takvim talep etDeğerlendir

Doktorun Adresi

Teşvikiye Mah. Güzelbahçe Sok. Güzelbahçe Ap. No:29 **** D.6  Şişli, İstanbul
Yrd.Doç.Dr. Rıdvan Üney

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Rıdvan Üney Hakkında

Rıdvan Üney Kimdir?

1971 Samsun-Çarşamba’da doğdu. Samsun Ondokuzmayıs Lisesini 1987 yılında bitirdi. 1994 yılında İ.Ü. Cerrahpaşa Tıp Fakültesinden mezun oldu. 1998 yılında Erzurum’da Tabip Teğmen olarak askerliğini tamamladı. 1994-2004 yılları arası Ordu ve Samsun’da Pratisyen Hekim olarak çalıştı.

2009 yılında Bakırköy Prof. Dr. Mazhar Osman Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Psikiyatri İhtisasını tamamlayarak, 5 yıl süreyle Karabük ve Silivri Devlet Hastanelerinde Psikiyatri uzmanı olarak çalıştı.

2011-2012 yılları arasında Karabük Tabip Odası Başkanlığı yaptı.

Aile Terapisi ve Cinsel Terapi eğitimlerini aldı.

Türk Tabipleri Birliği, Türk Psikiyatri Derneği, CETAD (Cinsel Eğitim,Tedavi ve Araştırma Derneği) ve Nöropsikiyatri Derneği üyesidir.

Halen Nişantaşı-İstanbul’daki muayenehanesinde çalışmasının yanı sıra, Gelişim Üniversitesinde, Psikoloji bölümünde Yardımcı Doçent olarak akademik çalışmalarına devam etmektedir.

Evlidir ve İngilizce bilmektedir.

Diploma aldığı kurum

  • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

  • ISTANBUL BAKIRKÖY PROF.DR.M. OSMAN RUH SAGLIGI VE ARASTIRMA HASTANESI

Doktor Yorumları

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ida..tahunova

Süper doktor 01-08-2016

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Öğr. Üyesi Rıdvan Üney tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Öğr. Üyesi Rıdvan Üney kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. Öğr. Üyesi R Üney ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Rıdvan Üney için nasıl randevu alabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi R Üney şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Rıdvan Üney nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Öğr. Üyesi Rıdvan Üney Yrd.Doç.Dr. Rıdvan Üney bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Öğr. Üyesi Rıdvan Üney hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Öğr. Üyesi Rıdvan Üney Psikiyatri, uzmanıdır. Süreklilik anksiyete ölçeği, Çift terapisi, Porteus labirentleri testi, Psikoterapi, Varoluşçu psikoterapi, Dinamik psikoterapiler, Tematik algı testi, Kaygı bozuklukları, Aile danışmanlığı, Psikiyatrik muayene alanlarında hizmet veriyor ve Psikotik Hastalıklar, Affektif Bozukluklar, Nevrozlar, Sinir Bozuklukları-Anksiyete, Psikojenik Ağrı hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dr. Öğr. Üyesi Rıdvan Üney için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Öğr. Üyesi Rıdvan Üney muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Rıdvan Üney hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi R Üney ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Öğr. Üyesi Rıdvan Üney hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi R Üney hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.