Dr. Öğr. Üyesi Pınar Ünal Aydın, Bolu, Psikiyatri

Dr. Öğr. Üyesi Pınar Ünal Aydın

Psikiyatri - Bolu

Son Dönem Hastalarda Tepki, Baş Dönmeleri, Kişilik Bozuklukları

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Doktorun Adresi

  Merkez, Bolu
Bolu Terapi Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Pınar Ünal Aydın Hakkında

Pınar Ünal Aydın Kimdir?

Dr. Öğr. Üyesi Pınar Ünal Aydın, Psikiyatri alanlarında faaliyet göstermektedir. Pınar Ünal Aydın, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Öğr. Üyesi Pınar Ünal Aydın tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Öğr. Üyesi Pınar Ünal Aydın kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. Öğr. Üyesi P Ünal Aydın ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Pınar Ünal Aydın için nasıl randevu alabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi P Ünal Aydın şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Pınar Ünal Aydın nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Öğr. Üyesi Pınar Ünal Aydın Bolu Terapi Merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Öğr. Üyesi Pınar Ünal Aydın hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Öğr. Üyesi Pınar Ünal Aydın Psikiyatri, uzmanıdır. Panik bozukluğu şiddet ölçeği, Çoçuk hasta psikiyatrik muayenesi, Grup terapisi, Rorschach testi alanlarında hizmet veriyor ve Son Dönem Hastalarda Tepki, Baş Dönmeleri, Kişilik Bozuklukları, Sinir Bozuklukları-Anksiyete, Somatoform Bozukluk hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dr. Öğr. Üyesi Pınar Ünal Aydın için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Öğr. Üyesi Pınar Ünal Aydın muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Pınar Ünal Aydın hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi P Ünal Aydın ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Öğr. Üyesi Pınar Ünal Aydın hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi P Ünal Aydın hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.