Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Namık Öztanır

Beyin ve Sinir Cerrahisi - Malatya

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

İnönü Ünv., 44000 Üzümlü/Malatya Merkez/Malatya  Malatya
İnönü Üniversitesi Turgut Özal Tıp Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Mustafa Namık Öztanır Hakkında

Mustafa Namık Öztanır Kimdir?

Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Namık Öztanır, Beyin ve Sinir Cerrahisi alanlarında faaliyet göstermektedir. Mustafa Namık Öztanır, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Mustafa Namık Öztanır Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Namık Öztanır tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Namık Öztanır kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. Öğr. Üyesi M Öztanır ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Namık Öztanır için nasıl randevu alabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi M Öztanır şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Mustafa Namık Öztanır ile anlaşmalı?
Mustafa Namık Öztanır kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Namık Öztanır nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Namık Öztanır İnönü Üniversitesi Turgut Özal Tıp Merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Namık Öztanır hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Namık Öztanır Beyin ve Sinir Cerrahisi, uzmanıdır.

Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Namık Öztanır için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Namık Öztanır muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Namık Öztanır hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi M Öztanır ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Namık Öztanır hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi M Öztanır hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.