Dr. Öğr. Üyesi Metin Kaba

Kadın Hastalıkları ve Doğum, Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite - Antalya
5.0

Jinekolojik Hastalıklar, Menopoz, Ürojinekoloji

5.0

“Herşey için çok teşekkürler hocam . Yıllardır doktorum olduğunuz için çok şanslıyım . İki doğum yapt...” Devamı

Dr. Öğr. Üyesi Metin Kaba

Yrd. Doç. Dr. Metin KABA, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından 1992 yılında İnönü Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 2000 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde yapmış ve 2007 yılında Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olmuştur.

2008 - 2009 yılları arasında Erzurum Mareşal Çakmak Askeri Hastanesi'nde, 2009 - 2012 yılları arasında ise, Zekai Tahir Burak Kadın Sağlığı ve Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde çalışmış olan Yrd. Doç. Dr. Metin KABA, 2012 - 2013 yılları arasında Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde Uzman Hekim olarak görev almış ve aynı hastanede 2013 yılında Yardımcı Doçent unvanını almıştır. Özel Lara Anadolu Hastanesi'nde görev yapmış olup mesleki çalışmalarına Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde devam etmektedir.

Yrd.Doç.Dr. Metin KABA, Türk Jinekoloji ve Obstetri Üreme Sağlığı ve İnfertilite, ve Türk Tabipler Birliği derneği üyesidir.

Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Varlık, Kazım Karabekir Cd., Muratpaşa/Antalya
Hizmetler
Amniosentez Ürojinekolojik ameliyatlar Jinekolojik kanser cerrahisi Aşılama yöntemi İnfertilite ve tüp bebek Devamı

İlgi Alanları

Jinekolojik Hastalıklar Menopoz Ürojinekoloji Over Kist Jinekolojide Laparoskopik Cerrahi Devamı

Deneyimler

Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi (2012 - 2017)
Erzurum Mareşal Çakmak Devlet Hastanesi (2008 - 2009)
Ankara Dr. Zekai Tahir Burak Hastanesi (2008 - 2012)

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
FA
FAT*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
19 gün önce

Herşey için çok teşekkürler hocam . Yıllardır doktorum olduğunuz için çok şanslıyım . İki doğum yaptım . İkisinde de Metin hocam ekipteydi . Yıllar sonra 20 dakikalık bir işlem uyguladı bana . 3 operasyonda mükemmel ve son derece rahat ameliyatlar oldu . Çok teşekkürler hocam . Allah razı olsun .

Ayf*** Ö***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Metin hocaya nasıl teşekkür etsem bilmiyorum. O kadar uzun zamandır idrar kaçırma problemi yaşıyordum ki dışarı çıkmaktan korkuyordum. Yolda yürürken rahatça yürümezdim arkamı , önümü kontrol eder elimdeki çantamı hangi tarafa siper edeceğimi şaşırırdım. Kızım bir gün hadi artık gidiyoruz demesiyle Metin Hoca ile tanıştım. Muayenenin sonucunda ameliyata karar verdik.. Ameliyat öncesi ve sonrası ilgisi , bilgilendirmelerine çok teşekkür ediyorum. Bütün dualarımda şükranlarımı iletiyorum.. Şimdi korkusuz koşuyorum , evden çıkıyorum :))

MP
Mar*** P***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Sayın Metin hocam, nerden başlayacağımı bilmiyorum. Siz beni yeni bir hayata kavuşturdunuz. Çok hastalandım Antalya'da çok hastanede ben çok doktorla görüştüm çok ağrılar ve acılar çektim. Hiç bir doktor bana ilaç bulamadı ve garanti veremediler. Ben de ne yaparım bilemedim. Sizin isminizi söylediler ve geldim. Beni tedavi altına aldınız ameliyat yapıp beni kurtardınız. Allah sizden razı olsun. Çok çok teşekkür ederim. Sizin gibi doktorları Allah başımızdan eksik etmesin saygılarımı sunarım.

FV
Fry V***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Sevgili Metin Hocam;50 yıldır süren idrar kaçırma sorunum da gitmediğim doktor,hastane kalmadı.Üroloji-kadın doğuma;kadın doğum-ürolojiye,psikiyatra... Tahliller,ürodinami lerve yan etkisi çok ağır olan kullanmadığım ilaç kalmamıştı.Çok sıkıntılı dönemlerden geçtim.Kızım sayesinde Lara Anadolu Hastanesinde Metin hocamla tanıştık.Ameliyata karar verildi.Yapmış olduğunuz ameliyat sonucunda 50 yıllık sorunum bitti.Metin Hocam, ameliyat öncesinde ve sonrasında ki dönemde ki ilginiz,alakanız ve sabrınız için size minnettarım.Sizi keşke yıllar öncesi tanımış olsaydım.Hayatımı değiştiren güzel insan. Sonsuz sevgi ve saygılarımla..

BG
Bur*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

2014 yılında birinci evre rahim ağzı kanserine yakalandığımda tanıştım kendisiyle o sıkıntılı dönemde sabırla anlayışla ilgiyle tedavimi yaparak rahmimi kurtardı sayın Metin hoca şimdi 5 haftalık hamileyim ve yine Metin hocamızla bu güzel yolda birlikteyiz mükemmel insanlığı vicdanı ve tecrübesiyle harika bir doktor Teşekkürler Metin hocam

MH
Meh*** H***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Yorum Konusu: Teşekkür Bana büyük özen gösteren ve sağlığıma kavuşmamda Dr. Metin KABA hocam size sonsuz teşekkür ederim. İyi ki sizi tanıdım. İyi kalpli, güzel yüzlü olduğunuz için size sonsuz teşekkürlerimi arz ederim.

BT
Bur*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Yorum Konusu: TVT Operasyonu Sayın Yardımcı Doçent DOktor Metin Kaba Bey'e teşekkürlerimi borç bilirim. Annemin 6 yıldır devam eden idrar kaçırma şikayeti vardı. Tavsiye üzerine annemi Metin Bey'e muayene ettirdim. Doktor Bey TVT Ameliyatının uygun olacağını şikayetlerinin ilerde tekrarlamayacağını söyledi. Annemin ameliyatı 1,5 saat sürdü. Annem ameliyat olduğu gün ayağa kalktı ve yürüyebildi. Ameliyat sonrası hiç ağrısı ve kanaması olmadı. İdrar kaçırma şikayeti tekrarlamadı. Annemi sağlığına kavuşturduğu için Metin hocama çok teşekkür ederim.

BF
Bea*** F***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

All of us wish to thank you. For your kindness and wisdom during Beant's sickness. Now that she is out of danger. We think it is time to give credit where it is due. Competent, sensitive, intelligent doctors like you are the pride of medical profession. Please expness our appreciation to everyone who worked with Beant. Once again thank you.

ST
Sev*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Cok memnunummmm cok iyi bir doktorrr .isssinde profesyonell. Ilgiiisi mukemmmel Cok teskkur ederim

Ayş*** Ş***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Yorum Konusu: Laparoskopik Histerektomi Myoma Uteri Merhaba,44 Yaşındayım. Aşırı ağlarım, kanamalarım ve sık idrar sorunum vardı. Ayda sadece 5 - 6 gün temiz kalıyordum. Bunun sonucu antalya lara anadolu hastanesinde muayene oldum. Doktorum metin kaba miyomlarım olduğunu ve ameliyat olmam gerektiğini söyledi. 1 ay sonra ameliyat oldum. Ameliyatım 4,5 saat sürdü ve kapalı ameliyat yapıldı. Ameliyat olduğum gece ayağa kalkıp yürüyebiliyordum. 2 Gün hastanede kaldım. Ameliyat sonrası hiç bir ağrı, sancı hissetmedim. Doktorumdan çok memnun kaldım. Kadın doğum bölümünde çalışan bütün ebe - hemşirelerden ayrıca memnunum. Hastalarla çok iyi ilgileniyorlar. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Ve antalya lara anadolu hastanesini herkese öneriyorum.

Sık Sorulan Sorular

Dr. Öğr. Üyesi Metin Kaba ile nasıl iletişime geçerim?

Dr. Öğr. Üyesi Metin Kaba için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Dr. Öğr. Üyesi Metin Kaba nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Öğr. Üyesi Metin Kaba Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Dr. Öğr. Üyesi Metin Kaba hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Dr. Öğr. Üyesi Metin Kaba Kadın Hastalıkları ve Doğum, Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite uzmanıdır. Jinekolojik Hastalıklar, Menopoz, Ürojinekoloji alanlarında hizmet veriyor ve Amniosentez, Ürojinekolojik ameliyatlar, Jinekolojik kanser cerrahisi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Hata
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, Aydınlatma Metni kapsamında işlenmektedir
Facebook Twitter Instagram Youtube