Dr. Öğr. Üyesi Meryem Toraman Alkurt

Radyoloji - Ankara

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Emek, 06500 Çankaya/Ankara  Ankara
Gazi Üni.diş Hekim.fak.

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Meryem Toraman Alkurt Hakkında

Meryem Toraman Alkurt Kimdir?

Dr. Öğr. Üyesi Meryem Toraman Alkurt, Radyoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Meryem Toraman Alkurt, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • Gazi Üni.sağlık Bilimleri Enstitüsü (Diploma: 22.07.2011)

Meryem Toraman Alkurt Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Öğr. Üyesi Meryem Toraman Alkurt tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Öğr. Üyesi Meryem Toraman Alkurt kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. Öğr. Üyesi M Toraman Alkurt ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Meryem Toraman Alkurt için nasıl randevu alabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi M Toraman Alkurt şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Meryem Toraman Alkurt ile anlaşmalı?
Meryem Toraman Alkurt kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Meryem Toraman Alkurt nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Öğr. Üyesi Meryem Toraman Alkurt Gazi Üni.diş Hekim.fak. bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Öğr. Üyesi Meryem Toraman Alkurt hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Öğr. Üyesi Meryem Toraman Alkurt Radyoloji, uzmanıdır.

Dr. Öğr. Üyesi Meryem Toraman Alkurt için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Öğr. Üyesi Meryem Toraman Alkurt muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Meryem Toraman Alkurt hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi M Toraman Alkurt ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Öğr. Üyesi Meryem Toraman Alkurt hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi M Toraman Alkurt hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.