Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Serkan Alpaslan

Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB - İstanbul
5.0

Üsye (Üst Solunum Yolu Enfeksiyonu), Uykuda Solunum Durması (Uyku Apnesi), Vertigo

“4 yaşındaki çocuğumun geniz ve bademcik sorunu için adı markalaşmış ününe ün katmış bir çok hastane ...” Devamı

Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Serkan Alpaslan

Dr.Öğr.Üyesi Mehmet Serkan ALPASLAN, 19 Şubat 1982 tarihinde Trabzon' da doğmuştur. Lisans öncesi eğitimlerinin ardından, 2000 yılında Yeditepe Üniversitesi Tıp Fakültesi' nde başladığı tıp eğitimini tamamlayarak 2006 yılında tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise yine 2009-2014 yılları arasında İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi, Kulak Burun Boğaz Anabilim Dalı' nda yapmış ve 2014 yılında KBB Uzmanı olmuştur.

Uzmanlık eğitimi sonrasında, mecburi hizmetini 2006-2008 yılları arasında Kocaeli İli Gebze İlçesi Beylikbağı Merkez 1 Nolu Aile Sağlığı Merkezi' nde, 2009- 2014 yılları arasında İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi' nde, 2014-2016 yılları arasında Yüksekova Devlet Hastanesi KBB Kliniği Başhekim Yardımcılığı(Başhekimlik) yapmış olan Dr.Öğr.Üyesi Mehmet Serkan ALPASLAN, mesleki çalışmalarına Medicine Hospital'de devam etmektedir. Almanca ve İngilizce olmak üzere iki dil bilmektedir.

 

Barbaros Mah, H. Ahmet Yesevi Cad, No: 149 Bağcılar/İstanbul
En Yakın Uygunluk
Hizmetler
Türbinektomi(nazal hava yolu cerrahisi) Sinüs cerrahisi Radyofrekans uygulamaları Paratiroidektomi Orta kulak ameliyatı Devamı
Randevu Hattı
Medicine Hospital
Barbaros Mah, H. Ahmet Yesevi Cad, No: 149 Güneşli Bağcılar/İstanbul
En Yakın Uygunluk
Hizmetler
Türbinektomi(nazal hava yolu cerrahisi) Sinüs cerrahisi Radyofrekans uygulamaları Paratiroidektomi Orta kulak ameliyatı Devamı
İmkanlar
Wi-fi Online Doktor Danışma Otopark (Ücretsiz) İkram Oyun Odası Vale Sgk Anlaşmalı Devamı
Ödeme Yöntemleri
Kredi kartı ile ödeme Nakit Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Dr.Öğr.Üyesi Mehmet Serkan ALPASLAN, 19 Şubat 1982 tarihinde Trabzon' da doğmuştur. Lisans öncesi eğitimlerinin ardından, 2000 yılında Yeditepe Üniversitesi Tıp Fakültesi' nde başladığı tıp eğitimini tamamlayarak 2006 yılında tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise yine 2009-2014 yılları arasında İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi, Kulak Burun Boğaz Anabilim Dalı' nda yapmış ve 2014 yılında KBB Uzmanı olmuştur. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 09.2006
Deneyim: 17 Yıl

Yabancı Dil

Almanca, İngilizce

Ödüller

Yeditepe Tıp Fakültesi 3. lük Ödülü Mezuniyet

Tüm Ödüller

İlgi Alanları

Üsye (Üst Solunum Yolu Enfeksiyonu) Uykuda Solunum Durması (Uyku Apnesi) Vertigo Tükürük Bezi Tümörü Kolesteatom Devamı

Hobiler

Sinema Astronomi Yüzme Kayak Doğa Yürüyüşleri Devamı

Deneyimler

MEDİCİNE HOSPİTAL İSTANBUL (2018 - 2019)
Elit İstanbul Tıp Merkezi Florya (2017 - 2017)
Beşiktaş/Fulya özel Ota-Jinemed Hastanesi (2016 - 2017)
Hakkari Yüksekova Devlet Hastanesi (2015 - 2016)
İstanbul Tıp Fakültesi KBB-BBC ABD (2009 - 2014)
Kocaeli Gebze Beylikbağı 1 nolu Aİle Sağlığı merkezi (2006 - 2009)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 811 79 77

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
ta
Tol*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce
Bademcik ameliyatı
Medicine Hospital

4 yaşındaki çocuğumun geniz ve bademcik sorunu için adı markalaşmış ününe ün katmış bir çok hastane ve kendine güven patlaması yaşayan bir çok doktor kontrolünden geçtikten sonra gözümüzün nuru çocuğumuzu emanet edebileceğimiz bir doktor arayışımıza devam ederken Öneri ile Mehmet Serkan ALPARSLAN Bey'e muayene olmak için geldik. İlk muayeneden itibaren Serkan Bey'e tek soru bile sormadan aklımızdaki tüm soruların kaybolması bir yana sürecin safhaları ile ilgilide verdiği bilgilerde Çocuğumuzu önce Yaradana sonra Serkan Bey'e emanet ettik. İyiki etmişiz.

EC
Esr*** C***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Op.Dr Mehmet Serkan Alpaslan hocamızdan çok memnun kaldım. İlginiz,rakibiniz sayesinde şimdi daha iyiyim teşekkür ederim 🤗 Emekleriniz asla ödenmez 🤭

Yorum randevu sonrasında eklendi.
BE
BLA*** E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Orta Doğu ve Balkanların 1 numaralı KBB doktoru

Yorum randevu sonrasında eklendi.
CK
Cey*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

İşinde çok başarılı bir doktor, güler yüzü ve samimiyetine hayranım.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
SC
Sal*** C***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Merhabalar öncelikle şunu belirtmek isterim gerçekten kendimi o kadar şanslı hissediyorumki bunu kelimelerle ifade etmek mümkün değil iyiki yolum Sevgili Dr. M. Serkan Alpaslan’la kesişmiş iyiki onun hastası olmuşum ve Ameliyatımı olmuşum son 1 yıldır neredeyse yarım yarım nefes almaktan ve koku alamamaktan ne kadar kalitesiz bir hayat yaşıyormuşum Dr. Arayışındayken tesadüfen Dr.Mehmet Serkan beyle tanıştım detaylı muayenesinden sonra Ameliyat olursam daha kaliteli nefes alıcağımı o kadar anlaşılır bir şekilde anlattıki ve tüm sorularıma o kadar nazikçe ve sabırla cevap verdiki kesinlikle tereddütsüz ikna oldum benim sol tarafım tamamen tıkalıydı ve uzun zamandır soldan hiç nefes alamıyordum birlikte bana uygun bi tarihte Ameliyatımı planladık ve daha Ameliyatımın ilk günlerinde nefes almaya başladım meğer ne kadar önemliymiş koku ve nefes almak sonsuz teşekkürler bir daha asla bırakmam ve ısrarla tavsiye ederim gözünüz kapalı kendinizi emanet edin.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
KC
KAC*** C***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Dear Doctor, once again, thank you so much. You have been able to restore my wife’s health and joy. Only God will reward you properly. I particularly appreciated your humility and your professionalism. By the grace of God, everything went as you planned. What mastery of your Art. All the best to you and your Family. Best regards

Yorum randevu sonrasında eklendi.
RT
Roj*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Serkan Bey’e burun ameliyatı oldum. Çok memnunum ilgili ve başarılı bir doktor, teşekkür ederim kendisine.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
AG
Alp G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

3 Mart 2020 tarihinde burun kırığı ve burun definasyon ameliyatı oldum. Hocam işinin kesinlikle ehlidir. İnsan ameliyatta doktor seçme konusunda tereddütleri oluyor ama kendisi ile konuştuktan sonra kafamda hiç soru işareti kaldı. Bilgi birikimi ve donanım olarak mesleğine çok hakim. Sizi dinleyen ve Her şikayetiniz ile gerçekten ilgilenen bir doktor. Gönül rahatlığıyla ameliyat olabilirsiniz. Ameliyattan 1 gün sonra taburcu oldum. Tampon burunda 6 gün kalıyor. Silikon ve delikli olmasına rağmen kesinlikle burundan nefes alamıyorsunuz. O 6 gün gerçekten sıkıntılı ve zor. Tamponları alınması ise 10 sn lık bir operasyon. Korkunuz olmasın. Bu ameliyattan hep kaçıyordım. Sağ salim kurtuldum. Hocama çok teşekkür ediyorum.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
EK
Eve*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Doctor Mehmet is one of the best and competent doctors I had ever knew. From july to September 2020, he gave my mother a hope and a chance to breathe normally and today she is very fine thanks to him. Kind and motivator, he does a great job. I strongly recommend doctor Mehmet.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
KK
Kuz*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Hocam kuzenim sizde gecen hafta salı günü burun icinde polip ve estetik ameliyatı oldu. Sizden ve asistanınızdan cok bahsetti. Göstermiş olduğunuz ilgi ,alaka, özveri ve hastaya verdiğiniz özveri benim icin çok önemli. Kuzenim ameliyata gozu kapali girdigini ve suan cok mutlu olduğunu söyledi. Bunun üzerine 28 aralıkta ameliyat olmaya karar verdim.Sizden randevu talep ediyorum. Teşekkürler.

Yorum randevu sonrasında eklendi.

Sık Sorulan Sorular

Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Serkan Alpaslan ile nasıl iletişime geçerim?

Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Serkan Alpaslan için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Serkan Alpaslan için nasıl randevu alabilirim?

Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Serkan Alpaslan ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908508117977

Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Serkan Alpaslan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Serkan Alpaslan Medicine Hospital bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Serkan Alpaslan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Serkan Alpaslan Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB uzmanıdır. Üsye (Üst Solunum Yolu Enfeksiyonu), Uykuda Solunum Durması (Uyku Apnesi), Vertigo alanlarında hizmet veriyor ve Türbinektomi(nazal hava yolu cerrahisi), Sinüs cerrahisi, Radyofrekans uygulamalarıTürbinektomi(nazal hava yolu cerrahisi), Sinüs cerrahisi, Radyofrekans uygulamaları hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Haritada Gör
Facebook Twitter Instagram Youtube