Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Nuri Elgörmüş, İstanbul, Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Nuri Elgörmüş

Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB - İstanbul

Genel Kulak Burun Boğaz, Kulak Çınlaması (Tinnitus), Tükürük Bezi Tümörü

Randevu Al 0 (850) 811 79 77

Doktorun Adresi

Barbaros Mah, H. Ahmet Yesevi Cad, No: 149 Güneşli  Bağcılar, İstanbul
Medicine Hospital

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster

Mehmet Nuri Elgörmüş Hakkında

Mehmet Nuri Elgörmüş Kimdir?

Yrd. Doç. Mehmet Nuri ELGÖRMÜŞ, Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı lisans eğitimini başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise,Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi tamamladıktan sonra Kulak,Burun,Boğaz Hastalıkları (KBB) Uzmanı olmuştur.

Yrd. Doç. Mehmet Nuri ELGÖRMÜŞ,İstanbul Bağcılar'da bulunan Medicine Hospital'de hastalarına hizmet vermektedir.


 

Diploma aldığı kurum

 • ERCİYES ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • ANKARA ÜNIVERSITESI

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 11 2009

Tecrübe: 10 yıl 11 ay

Yayınlar

 • 1.İslamoğlu Y, Kıcalı M.M, Elgörmüş M.N, Beton S, Gökcan M.K ,Tiroglossal Kist Eksizyonunda Hyoid Kemiğin Çıkarılması Gerekli Mi? ;35. Türk Ulusal Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Kongresi,
 • 3.M.N.Elgörmüs , C. Meco Endonasal Endoscopic Management of Traumatic CSF Fistula 12-19 Nisan 2014 ORL seminars Salzburg Medical Seminars International
 • 2.BAŞAK H, MÜLAZIMOGLU S, TEZCANER Z.Ç., BETON S, MECO B.C, ELGÖRMÜS MN, MEÇO C. Temporal kas ile orta fossaya uzanan frontal sinüs ve supraorbital resess kolesteatomunun endonazal endoskopik eksizyonu. 10.Turk Rinoloji Kongresi 22-25 Mayıs 2014 Antalya,
 • Birincilik Ödülü” – 10 Türk Rinoloji Kongresi Rinoloji Film Festivali Yarışmasında “Temporal Kas ile Orta Fossaya Uzanan Frontal Sinüs ve Supraorital Reses kolesteatomunun Endonasal Endoskopik Eksizyonu “isimli çalışma ile, 22-25 Mayıs 2014, Antalya, Türk

Deneyimler

 • Kars Harakani Devlet Hastanesı
  03 2015 - Şu Anda
 • Ankara Üniversitesi
  11 2009 - 03 2015

İlgilendiği Hastalıklar

 • Genel Kulak Burun Boğaz
 • Kulak Çınlaması (Tinnitus)
 • Tükürük Bezi Tümörü
 • Yutma Bozuklukları
 • Kulak Hastalıkları

Tedaviler

 • Timpanotomi
 • Adenoidektomi
 • Bademcik ameliyatı
 • Burun estetiği (Rinoplasti)
 • Geniz eti ameliyatı

Diplomalar ve Sertifikalar

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 79 77

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Nuri Elgörmüş tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sık Sorulan Sorular

Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Nuri Elgörmüş ile nasıl iletişime geçerim?
Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Nuri Elgörmüş ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 811 79 77

Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Nuri Elgörmüş için nasıl randevu alabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Nuri Elgörmüş için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Nuri Elgörmüş için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Nuri Elgörmüş nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Nuri Elgörmüş Medicine Hospital Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Nuri Elgörmüş hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Nuri Elgörmüş Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB, uzmanıdır. Timpanotomi, Adenoidektomi, Bademcik ameliyatı, Burun estetiği (Rinoplasti), Geniz eti ameliyatı, Sinüs cerrahisi alanlarında hizmet veriyor ve Genel Kulak Burun Boğaz, Kulak Çınlaması (Tinnitus), Tükürük Bezi Tümörü, Yutma Bozuklukları, Kulak Hastalıkları hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Nuri Elgörmüş için muayene ücreti nedir?
Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Nuri Elgörmüş muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Nuri Elgörmüş muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Nuri Elgörmüş hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Nuri Elgörmüş hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Doktordan Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.