Dr. Öğr. Üyesi Hülya Yonucu

Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon - İstanbul

Ağrılı Kas Sendromları, Bel Fıtığı, Boyun Fıtığı

Randevu Al 0 (850) 433 38 08

Doktorun Adresi

Beylikdüzü cad. No:3   Beylikdüzü, İstanbul
Medicana Beylikdüzü

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster

Hülya Yonucu Hakkında

Hülya Yonucu Kimdir?

Dr.Öğr.Üyesi  Hülya YONUCU, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 2002 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yapmış ve 2008 yılında Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Uzmanı olmuştur. 

Uzmanlık eğitimi sonrasında 2008-2009 yılları arasında Şanlıurfa Siverek Devlet Hastanesi'nde görev yapmış olan Dr.Öğr.Üyesi  Hülya YONUCU, mesleki çalışmalarına 2011 yılından beri Medicana İnternational İstanbul Hastanesi'nde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum
 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • ISTANBUL SISLI ETFAL EGITIM VE ARASTIRMA HASTANESI
İlgilendiği Hastalıklar
 • Ağrılı Kas Sendromları
 • Bel Fıtığı
 • Boyun Fıtığı
 • Eklem enjeksiyonları
 • Felç
Tedaviler
 • Tetik nokta enjeksiyonu
 • Fizik tedavi
 • Fizik tedavi ve rehabilitasyon
 • Kırık rehabilitasyonu
 • Ortopedik rehabilitasyon
Ücret Bilgisi
Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 433 38 08
Anlaşmalı Kurumlar
 • Allianz Sigorta
 • Anadolu Sigorta
 • Axa Sigorta
 • Demir Hayat
 • Ergo

Hülya Yonucu Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

an..lışkan
Zamanlama
İlgi
Ortam

Alanında inanılmaz başarılı bir hekim, hasta diyaloğu çok doğal ve samimi size bilmeniz gereken herşeyi tek yek anlatıyor, ayrıca rahatsızlığınız ile ilgili olarak neler yapabileceğini vede kendinizi nasıl koruyabileceğinizi aşama aşama anlatıyor. Hocam herşey için size çok çok teşekkür ederim sayenizde hayat kalitem arttı. Hayatım değişti, Allah sizden razı olsun. 31-07-2021

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Öğr. Üyesi Hülya Yonucu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sık Sorulan Sorular

Dr. Öğr. Üyesi Hülya Yonucu ile nasıl iletişime geçerim?
Dr. Öğr. Üyesi Hülya Yonucu ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 433 38 08

Dr. Öğr. Üyesi Hülya Yonucu için nasıl randevu alabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi Hülya Yonucu için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Dr. Öğr. Üyesi Hülya Yonucu için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Hülya Yonucu hangi kurumlar Hülya Yonucu ile anlaşmalı?
Dr. Öğr. Üyesi Hülya Yonucu ile anlaşmalı kurumlara doktorsitesi.com üzerinde yer alan profilini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. ( Allianz Sigorta , Anadolu Sigorta , Axa Sigorta , Demir Hayat , Ergo , Groupama Sigorta , Güneş Sigorta , Mapfre - Genel Sigorta , Ray Sigorta , Hdi Sigorta , Eureko Sigorta , Halkbank , Medlab , CompuGroup Medical (CGM) , Zurich Sigorta , Generali Sigorta , İMECE , Ziraat Sigorta , Türk Nippon Sigorta , Doğa Sigorta , Unico sigorta , ACE European Sigorta )

Dr. Öğr. Üyesi Hülya Yonucu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Öğr. Üyesi Hülya Yonucu Medicana Beylikdüzü Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Hülya Yonucu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Öğr. Üyesi Hülya Yonucu Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon, uzmanıdır. Tetik nokta enjeksiyonu, Fizik tedavi, Fizik tedavi ve rehabilitasyon, Kırık rehabilitasyonu, Ortopedik rehabilitasyon, Prp tedavisi, Ameliyatsız bel fıtığı tedavisi, Ameliyatsız boyun fıtığı tedavisi, Kinezyoloji (uygulamalı), Yüz Felci Tedavisi alanlarında hizmet veriyor ve Ağrılı Kas Sendromları, Bel Fıtığı, Boyun Fıtığı, Eklem enjeksiyonları, Felç hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Dr. Öğr. Üyesi Hülya Yonucu için muayene ücreti nedir?
Dr. Öğr. Üyesi Hülya Yonucu muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Öğr. Üyesi Hülya Yonucu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Dr. Öğr. Üyesi Hülya Yonucu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi Hülya Yonucu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Doktordan Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.