Dr. Öğr. Üyesi Haluk Özer, İzmir, Beyin ve Sinir Cerrahisi

Dr. Öğr. Üyesi Haluk Özer

Beyin ve Sinir Cerrahisi - İzmir

Beyin Tümörleri, Anevrizma, Omurilik Tümörleri

Randevu Al 0 (850) 811 40 94Soru Sor

Doktorun Adresi

Mimar Sinan Mahallesi No: 26  Konak, İzmir
Nöro Art

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster
İmkanlar
Wi-fi Otopark (Ücretsiz) Otopark (Ücretli) İkram Kredi kartı ile ödeme Sgk Anlaşmalı

Haluk Özer Hakkında

Haluk Özer Kimdir?

Yrd. Doç. Dr. Haluk ÖZER, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1988 yılında başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tamamlayarak Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tamamlayarak 1997 yılında Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı olmuştur. İzmir Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde ise ''Yardımcı Doçent Doktor'' unvanını almıştır.

Kütahya Devlet Hastanesi, İzmir Şifa Hastanesi, Ege Sağlık Hastanesi, Medical Park İzmir Hastanesi, İzmir Medifema Hastanesi gibi bir çok kurumda hasta kabulü yapmış olan Yrd. Doç. Dr. Haluk ÖZER, mesleki çalışmalarına İzmir'de bulunan Nöro Art Sağlık Merkezi'nde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum

 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • DOKUZ EYLÜL ÜNIVERSITESI

Yayınlar

 • 1- Meningioma presented as subarachnoid haemorrhage: case report K. Yücesoy, H. Özer, N. Erdağ, T. Mertol Kobe J. Med. Sci 45,213- 219 1999
 • 2- Surgical treatment of sacral perineural cysts: a case report K. Yücesoy, S. Naderi, H. Özer, M.N. Arda Kobe J. Med. Sci 45,245- 250 1999
 • 3- Aneurysmal intracerebral hemorrhage in a young patient: etiology and emergency treatment Yücesoy K, Özer H, Yüksel Z, Mertol T Easten Journal of medicine 4(2): 93-95, 1999
 • 4- An infantile intraosseous hematoma of the skull: Report of a case and review of the literatüre K Yücesoy, T Mertol, H Özer, E Özer Child’s Nerv Syst 15: 69-72, 1999
 • 5- Myelomeningocele, Dermal Sinus Tract, Split Cord Malformation Associated with Extradural teratoma in a 30- Month- Old Girl H. Özer and N. Yüceer Acta Neurochir (Wien) 141: 1123-1124 1999

İlgilendiği Hastalıklar

 • Beyin Tümörleri
 • Anevrizma
 • Omurilik Tümörleri
 • Omurga Tümörleri
 • Ankilozan Spondilit

Tedaviler

 • Omurga kırıkları (açık, kapalı cerrahisi, enstrümantasyon, omurga ve omurilik tümörleri)
 • Boyun fitiği cerrahisi
 • Mikrodiskektomi
 • Periferik sinir cerrahisi (karpal tünel sendromu, kübital tünel sendromu)
 • Spinal Enstrümantasyon

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 40 94

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Öğr. Üyesi Haluk Özer tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sık Sorulan Sorular

Dr. Öğr. Üyesi Haluk Özer ile nasıl iletişime geçerim?
Dr. Öğr. Üyesi Haluk Özer ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 811 40 94

Dr. Öğr. Üyesi Haluk Özer için nasıl randevu alabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi Haluk Özer için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Dr. Öğr. Üyesi Haluk Özer için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Haluk Özer nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Öğr. Üyesi Haluk Özer Nöro Art Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Haluk Özer hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Öğr. Üyesi Haluk Özer Beyin ve Sinir Cerrahisi, uzmanıdır. Omurga kırıkları (açık, kapalı cerrahisi, enstrümantasyon, omurga ve omurilik tümörleri), Boyun fitiği cerrahisi, Mikrodiskektomi, Periferik sinir cerrahisi (karpal tünel sendromu, kübital tünel sendromu), Spinal Enstrümantasyon, Servikal Anterior - Posterior Cerrahi alanlarında hizmet veriyor ve Beyin Tümörleri, Anevrizma, Omurilik Tümörleri, Omurga Tümörleri, Ankilozan Spondilit hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Dr. Öğr. Üyesi Haluk Özer için muayene ücreti nedir?
Dr. Öğr. Üyesi Haluk Özer muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Öğr. Üyesi Haluk Özer muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Dr. Öğr. Üyesi Haluk Özer hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi Haluk Özer hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Doktordan Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.