Dr. Öğr. Üyesi Halil İbrahim Çakmak, Rize, Çocuk Cerrahisi

Dr. Öğr. Üyesi Halil İbrahim Çakmak

Çocuk Cerrahisi - Rize

Akalazya (Yutma Güçlüğü), Böbrek İltihabı (Piyelonefrit), Vajina Dudaklarının Yapışık Olması (Labial Yapışıklık)

Takvim talep etDeğerlendir

Halil İbrahim Çakmak Hakkında

Halil İbrahim Çakmak Kimdir?

Dr. Öğr. Üyesi Halil İbrahim Çakmak, Çocuk Cerrahisi alanlarında faaliyet göstermektedir. Halil İbrahim Çakmak, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 06 2007

Tecrübe: 13 yıl 1 ay

Deneyimler

 • Rize T.c. Sağlık Bakanlığı Rize Khb Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi
  12 2015 - Şu Anda
 • Gazıantep Şehıtkamıl Devlet Hastanesı
  05 2014 - 11 2015
 • Kılıs Devlet Hastanesı
  04 2014 - 05 2014
 • Gazıantep Şehıtkamıl Devlet Hastanesı
  01 2014 - 04 2014
 • Karadeniz Teknik Üniversitesi Farabi Tıp Fakültesi
  06 2007 - 01 2014

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Öğr. Üyesi Halil İbrahim Çakmak tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Öğr. Üyesi Halil İbrahim Çakmak kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. Öğr. Üyesi H Çakmak ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Halil İbrahim Çakmak için nasıl randevu alabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi H Çakmak şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Halil İbrahim Çakmak nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Öğr. Üyesi Halil İbrahim Çakmak Rize T.c. Sağlık Bakanlığı Rize Khb Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Öğr. Üyesi Halil İbrahim Çakmak hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Öğr. Üyesi Halil İbrahim Çakmak Çocuk Cerrahisi, uzmanıdır. Böbrek ultrasonu, Çocuklarda baş ve boyun cerrahisi, Sanal kolonoskopi, İntravenöz pyelografi ( ivp ), Splenektomi alanlarında hizmet veriyor ve Akalazya (Yutma Güçlüğü), Böbrek İltihabı (Piyelonefrit), Vajina Dudaklarının Yapışık Olması (Labial Yapışıklık), Sünnet Derisinin Ucunun Daralması (Bitiklik), Boyun Kitleleri hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dr. Öğr. Üyesi Halil İbrahim Çakmak için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Öğr. Üyesi Halil İbrahim Çakmak muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Halil İbrahim Çakmak hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi H Çakmak ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Öğr. Üyesi Halil İbrahim Çakmak hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi H Çakmak hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.