Dr. Öğr. Üyesi Gün Murat Eyüboğlu

Göğüs Cerrahisi - İstanbul

Göğüs Kafesi Şekil Bozuklukları, Kunduracı Göğsü, Atelektazi

Takvim talep et Değerlendir Soru Sor

Doktorun Adresi

  Bakırköy, İstanbul
Bakırköy Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Gün Murat Eyüboğlu Hakkında

Gün Murat Eyüboğlu Kimdir?

Dr. Öğr. Üyesi Gün Murat Eyüboğlu, Göğüs Cerrahisi alanlarında faaliyet göstermektedir. Gün Murat Eyüboğlu, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Diploma aldığı kurum
 • EGE ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • DOKUZ EYLÜL ÜNIVERSITESI
İlgilendiği Hastalıklar
 • Göğüs Kafesi Şekil Bozuklukları
 • Kunduracı Göğsü
 • Atelektazi
 • Bronşektazi
 • Mediasten Hastalıkları
Tedaviler
 • Uyku laboratuvarı (cpap)
 • Laringoskopi
 • Torakotomi
 • Torasentez
 • Akciğer ve plevra biyopsisi

Gün Murat Eyüboğlu Değerlendirmeleri

Değerlendir
6 Değerlendirme (Ort. Puan : 4.3)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

GUT..MAZ
Zamanlama
İlgi
Ortam

Randevu aldim ve randevu saatine bir türlü tesrif etmediler. 05-07-2021

ars..rsel
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hocam vakit ayırıp verdiğiniz önemli cevaplar için çok teşekkür ederim. Çalışmalarınızda başarılar dilerim. 13-09-2019

a..
Zamanlama
İlgi
Ortam

Murat bey çok iyi bir doktor. Mesleğine ne kadar önem verdiği, hastaya olan tavrından, ilgisinden belli. Keşke Türkiye'deki bütün doktorlarımız böyle olsa. O zaman hastaneler bu kadar hastayla dolu olmaz, sorunlar, hastalıklar daha hızlı çözüme kavuşurdu. 29-05-2019

a..
Zamanlama
İlgi
Ortam

Murat bey çok iyi bir doktor. Mesleğine ne kadar önem verdiği, hastaya olan tavrından, ilgisinden belli. Keşke Türkiye'deki bütün doktorlarımız böyle olsa. O zaman hastaneler bu kadar hastayla dolu olmaz, sorunlar, hastalıklar daha hızlı çözüme kavuşurdu. 29-05-2019

in..bur
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hızlı dönüşleri için teşekkür ederim.Sormuş olduğum sorulara vermiş olduğu itinalı cevaplar için teşekkür ederim. 21-05-2019

ammmed..�a

gayet ilgili 01-08-2017

6 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Öğr. Üyesi Gün Murat Eyüboğlu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Gün Murat Eyüboğlu Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Akciger kanseri

  Bulgular: sağ akciğer üst lob apikal segmentten başlayarak suprahiler bölgeye doğru uzanım gösteren irregüler konturlu ve üst lob plevrasına spiküle uzanımlar gösteren 23.5x33x59 mm boyutlarındaki kitlesel lezyona ait yoğun artmış fdg tutulumu (suvmax=22.23) saptanmıştır. bu lezyona ek olarak en bel... devamı

  Doktor Cevabı:

  Dr. Öğr. Üyesi Gün Murat Eyüboğlu

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Lenf nodu ne yapabilirim

  Bt sonucuma göre erken tani icin ne yapmam gerekiyor mrb 13.07.2016 tarihinda sol böbrek maling tümör sebebiyle nefroktomi yapıldı takip amacli 5 yıllik onkoloji kontrolundeyim 6 ayda bir mr veya bt cekiliyorum 25.02.2021 tarifli ilacsiz bt sonucumda *paraaortik,aortikokaval subsantimetrik boyutlu... devamı

  Doktor Cevabı:

  Dr. Öğr. Üyesi Gün Murat Eyüboğlu

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Öğr. Üyesi Gün Murat Eyüboğlu kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. Öğr. Üyesi G Eyüboğlu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Gün Murat Eyüboğlu için nasıl randevu alabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi G Eyüboğlu şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Gün Murat Eyüboğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Öğr. Üyesi Gün Murat Eyüboğlu Bakırköy Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Öğr. Üyesi Gün Murat Eyüboğlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Öğr. Üyesi Gün Murat Eyüboğlu Göğüs Cerrahisi, uzmanıdır. Uyku laboratuvarı (cpap), Laringoskopi, Torakotomi, Torasentez, Akciğer ve plevra biyopsisi alanlarında hizmet veriyor ve Göğüs Kafesi Şekil Bozuklukları, Kunduracı Göğsü, Atelektazi, Bronşektazi, Mediasten Hastalıkları hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dr. Öğr. Üyesi Gün Murat Eyüboğlu için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Öğr. Üyesi Gün Murat Eyüboğlu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Gün Murat Eyüboğlu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi G Eyüboğlu ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Öğr. Üyesi Gün Murat Eyüboğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi G Eyüboğlu hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.