Dr. Öğr. Üyesi Feza Burak

Kadın Hastalıkları ve Doğum, Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite - Adana

Tüp Bebek, Kısırlık / İnfertilite , Jinekolojik Hastalıklar

Randevu Al 0 (850) 811 98 68

Doktorun Adresi

Belediye Evleri Mah. Turgut Özal Bulvarı No: 234  Çukurova, Adana
Özel Medline Adana Hastanesi

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster
İmkanlar
Kredi kartı ile ödeme Nakit

Feza Burak Hakkında

Feza Burak Kimdir?

Yrd. Doç. Dr. Feza Burak, 1969 yılında Kahramanmaraş’ta dünyaya geldi. Lise eğitimini 1986 yılında Adana  Merkez Endüstri Meslek Lisesi'nde tamamlamasının ardından 1986 ile 1992 yılları arasında Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tıp eğitimini sürdürdü. Dr. Burak, mecburi hizmetini 1992 ile 1994 yıllarında  Isparta’nın Eğirdir ilçesinde Sarı İdris Sağlık  Ocağında pratisyen hekim olarak gerçekleştirdi.

Dr. Burak, Kadın Hastalıkları ve Doğum ihtisasını 1994 ile 1998 yılları arasında Malatya İnönü Üniversitesi  Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Ana Bilim Dalı'nda tamamladı ve 1998 ile 1999 yılları arasında Malatya Yeşilyurt  Hasan Çelık Devlet Hastanesi'nde Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olarak hastalarına hizmet verdi. Akademik kariyerini 1999 ile 2003 yılları arasında İnönü Ünversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Ana Bilim Dalında öğretim üyeliği yaparak sürdüren Dr. Burak, burada Yardımcı Doçent unvanını aldı. 2003 ile 2004 yılları arasında Malatya Devlet Hastanesi'nde; 2004 ile 2006 yıllarında Özel Malatya Hastanesi'nde; 2006 ile 2007 yıllarında Malatya'da Doğu Fertil Tüp Bebek Merkezi'nde görev alan Dr. Burak, 2008 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Ana Bilim Dalı Tüp Bebek Merkezi'nden sertifika aldı.

Dr. Burak, 2007 ile 2009 yılları arasında Malatya Ana-Med Kadın Hastalıkları ve Doğum Dal Merkezini kurucusu ve Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olarak hastalarına hizmet verdi; 2009 yılından 2010 yılına kadar ise Bodrum Muğla'da serbest muayenehane hekimi olarak görev aldı.

Dr. Burak, 2010 ile 2014 yıllarında Özel Turan Çetin Tüp Bebek Merkezinde Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı  ve ÜYTE Klinik Sorumlusu olarak görev yaptı.

2014 yılından beri Adana'da bulunan Özel Medline Adana Hastanesi'nde Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olarak görev yapmaktadır.

 

Diploma aldığı kurum
 • ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • INÖNÜ ÜNIVERSITESI
Yabancı Diller
 • İngilizce
İlgilendiği Hastalıklar
 • Tüp Bebek
 • Kısırlık / İnfertilite
 • Jinekolojik Hastalıklar
 • İmsi
 • Histereskopik Ameliyatlar
Tedaviler
 • Düşük
 • Laparoskopik supraservikal histerektomi(histerektomi)
 • Servikal koni biyopsisi
 • Üçlü tarama testi
 • Kısırlık tedavisi
Diplomalar ve Sertifikalar
Fotoğraflar
Hobiler
 • Balıkçılık
 • Tekne Turu
 • Tarihi Geziler
 • Bilim Kurgu
Ücret Bilgisi
Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 98 68
Anlaşmalı Kurumlar
 • Ak Sigorta
 • Allianz Sigorta
 • Axa Sigorta
 • Mapfre - Genel Sigorta
 • Ray Sigorta

Feza Burak Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Öğr. Üyesi Feza Burak tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Feza Burak Cevapladığı Sorular

 • Biopsi sonucu

  Si̇mi̇r restide iyi çıkmadı doktorlar rahimin ağzını keseceğiz dediler kararsız kaldık ne yapalım diye.

  Doktor Cevabı:

  Dr. Öğr. Üyesi Feza Burak

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Prolaktin yüksekliği ve gebelik

  İyi günler 33 yaşındayım ard arda 6. haftada iki düşük yaşadım.genetik testim de pıhtılaşma cıktı,prolaktin değerim bir önceki gebelikte 35 ama ilac kullanmadan gebe kaldım.şimdiki deger 43 doktor yine dosinex verdi ama bunu kullanırken hamıle kalmanın sakıncalı oldugunu bir ay beklemem gerektigi ya... devamı

  Doktor Cevabı:

  Dr. Öğr. Üyesi Feza Burak

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Sık Sorulan Sorular

Dr. Öğr. Üyesi Feza Burak ile nasıl iletişime geçerim?
Dr. Öğr. Üyesi Feza Burak ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 811 98 68

Dr. Öğr. Üyesi Feza Burak için nasıl randevu alabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi Feza Burak için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Dr. Öğr. Üyesi Feza Burak için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Feza Burak hangi kurumlar Feza Burak ile anlaşmalı?
Dr. Öğr. Üyesi Feza Burak ile anlaşmalı kurumlara doktorsitesi.com üzerinde yer alan profilini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. ( Ak Sigorta , Allianz Sigorta , Axa Sigorta , Mapfre - Genel Sigorta , Ray Sigorta , Şekerbank , Akbank , Medlab , Ziraat Bankası )

Dr. Öğr. Üyesi Feza Burak nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Öğr. Üyesi Feza Burak Özel Medline Adana Hastanesi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Feza Burak hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Öğr. Üyesi Feza Burak Kadın Hastalıkları ve Doğum, ,Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite uzmanıdır. Düşük, Laparoskopik supraservikal histerektomi(histerektomi), Servikal koni biyopsisi, Üçlü tarama testi, Kısırlık tedavisi, Anti - Aging Uygulamaları, Serviks biyopsisi, Hrt(hormon replasman tedavisi), Doğumda bradley yöntemi, Dörtlü tarama testi alanlarında hizmet veriyor ve Tüp Bebek, Kısırlık / İnfertilite , Jinekolojik Hastalıklar, İmsi, Histereskopik Ameliyatlar hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Dr. Öğr. Üyesi Feza Burak için muayene ücreti nedir?
Dr. Öğr. Üyesi Feza Burak muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Öğr. Üyesi Feza Burak muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Dr. Öğr. Üyesi Feza Burak hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi Feza Burak hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Doktordan Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.