Dr. Öğr. Üyesi Devrim İşçi

Diş Hekimi, Ortodonti (Çene-Diş Bozuklukları) - Eskişehir
5.0

Genel Ortodonti, Ortodontik Tedaviler, Yer Tutucular

“Yaklaşık 2 senelik bir tedavi gördüm ve hiçbir sorun olmadı, oldukça titiz ve başarılı ilerlediler. ...” Devamı

Dr. Öğr. Üyesi Devrim İşçi

Dr.Öğr.Üyesi,Devrim İşçi, Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Hacettepe Üniversitesi Dişhekimliği Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini tamamlayarak Diş Hekimi unvanı almiıştir.Ondokuz Mayıs Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Ortodonti Anabilim Dalında 2007 yılında tamamlayarak Doktorasını tamamlamiştir.

Dr. Öğr. Üyesi, Devrim İşçi, mesleki çalışmalarına ise şu an Dİ Ortodonti Eskişehir Polikinliği'nde devam etmektedir.

 

eksik gelen diş

Merhaba ben 12 yaşındayım.Benim ön dişlerimin yanındaki dişlerim çıkmadı. Kök hücre ile çıkartmak mümkün mü? Mümkünse maliyeti ne kadar olur? Kök hücrenin dışında ne gibi tedaviler öneriyorsunuz? İmplant olan yere ileride kök hücre uygulana bilir mi?

Dr. Öğr. Üyesi Devrim İşçi

Dr. Öğr. Üyesi Devrim İşçi tarafından cevaplandı

Merhaba Şüheda Hanim, On dişlerin yanındaki dişlerin eksikliği durumunda 2 çeşit tedavi mevcuttur. ... Cevabı görmek için tıkla.

28 Mayıs 2013 tarihinde cevaplandı.

Di Ortodonti Eskişehir Polikliniği
Hoşnudiye Mahallesi İsmet İnönü 1.Caddesi Yuva Apartmanı No: 45/3 Tepebaşı/Eskişehir
En Yakın Uygunluk
Hizmetler
Çene Eklem Tedavisi Cerrahi Ortodontik Tedaviler Önleyici Ortodontik Tedavi Yer tutucular Şeffaf braketler Devamı
Ödeme Yöntemleri
Kredi kartı ile ödeme Nakit Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Dr.Öğr.Üyesi,Devrim İşçi, Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Hacettepe Üniversitesi Dişhekimliği Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini tamamlayarak Diş Hekimi unvanı almiıştir.Ondokuz Mayıs Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Ortodonti Anabilim Dalında 2007 yılında tamamlayarak Doktorasını tamamlamiştir. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

Yabancı Dil

İngilizce

İlgi Alanları

Genel Ortodonti Ortodontik Tedaviler Yer Tutucular Diş Çapraşıklığı Dudak Damak Yarıkları Devamı

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 811 36 14

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
HV
Haz*** V***
Zamanlama
İlgi
Ortam
11 ay önce

Yaklaşık 2 senelik bir tedavi gördüm ve hiçbir sorun olmadı, oldukça titiz ve başarılı ilerlediler. Şu an dişlerimden oldukça memnunum, gerçekten işinde başarılı birisi Devrim bey. Eğer aklınızda soru işaretleri varsa hiç şüphe duymadan gidebileceğiniz bir diş hekimi.

RD
Rab*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Uzun ve uğraştırıcı bir süreç olmasına rağmen doktorum sayın Devrim bey ve uzman ekibinin ilgi alakası sayesinde gayet güzel geçti çok memnun kaldım Herkese teşekkür ederim.

PI
Pın*** I***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine randevu aldığım Devrim Bey ve ekibi daha ilk günden sıcakkanlı, güleryüzlü tavırlarından dolayı başka bir doktordan randevu almama gerek bile olmadığını fark ettim. Gercekten tedavi sürecimde ben ve kardesimin karşılaştığı her sorunu büyük bir özveri ile karşıladılar ve bizlere her konuda sabırla yardımcı olmaya çalıştılar. Ben ve kardeşim tedavimizden oldukça memnunuz, Devrim Bey ve ekibini büyük bir içtenlikle herkese öneririm.

AA
Ayp*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Gayet memnun kaldım. İşinde gerçekten çok başarılı. Kesinlikle tavsiye ederim

Yorum randevu sonrasında eklendi.
EK
Emr*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Diş tellerim takılmadan önce bayağı korkuyordum ancak Devrim Bey çok sıcak ve anlayışlı davranarak bu korkumu yenmemi sağladı ve üstüne diş tellerini çıkartmak istemedim. Sonuç olarak çok memnun kaldım diş teli tedavisi göreceklere gitmelerini tavsiye ediyorum.

ET
Ezg*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Diş teli kullanmaya ani bir şekilde karar verip,güvendiğim bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Devrim Bey’e gittim. Ve ilk görüşmede başka bir hekim arayışına girmeme gerek kalmadığını anladım. 1 yıl 4 ay süren tedavim boyunca kendisinin ve ekibinin pozitif karşılaması,anlayışlı tutumları hiç değişmedi. Tedavim bitti,sonuç mükemmel. Teşekkür ediyorum :)

Eli*** Ç***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Dişlerimde sorunlarım vardı ve çok kısa bir sürede bütün sorunlarım düzeldi. Doktor seçiminin tedavi sürecinde çok önemli olduğunu düşünüyorum. Uzman, ne yaptıklarını çok iyi bilen, elleri oldukça pratik ve güler yüzlü bir ekipten oluşuyorlar. Tedavim sürecinde bir gün bile pişmanlık yaşamadım. Kesinlikle diş teli taktıracak olanlara tavsiye ederim. Devrim Bey ve Burcu Hanım' a her şey için çok teşekkür ediyorum. Diş macunu reklamlarındaki gibi dişlere sahibim artık.??

EA
Eng*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Zamanında internette araştırma yaparak bulduğum Devrim Bey'i, şimdilerde tel taktırmayı düşünen herkese önerir oldum. Gerek çevremdeki insanlara, gerek sosyal mecra üzerinden tanıştığım arkadaşlarıma, kısacası tel taktırmak ile ilgili bir düşüncesi olan herkese Devrim Bey'i öneriyorum. Çarpık ve yamuk dişlerim yüzünden gülmeye çekiniyorken şimdilerde kahkaha atarak dolaşıyorum resmen. Hijyenik bir muayenede, güler yüzlü bir ekip tarafından tedavi görmek gerçekten beni çok mutlu etti. Her şey için teşekkürler..

MY
Muk*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Ortodonti tedavimin 19 aylık sürecinin bittiği gün bugün. İyiki başlamışım diyorum her daim aynada düzelen dişlerimi gördüğüm vakitlerde. Sabırlı, öz güveni yüksek, işini doğru, güzel bir şekilde yapan Diş hekimi Devrim bey, Diş hekimi asistanı Burcu hanım ve bu vakte kadar randevularımı güzel bir şekilde ayarlayan sevimli yüzüyle destek olan sekreterleri Elif hanım bu süreçte yanımda olduğunuz için teşekkür ederim.???? Öğrencilerime, arkadaşlarıma sizleri tavsiye etmeye devam edeceğim. Ve bu yazıyı okuyan ortodonti tedavisine başlamakta güçlük çekenler, iyi bir doktor bulmakta zorlananlar kesinlikle Diş hekimi Devrim İşçi'yi ziyaret edin aklınızdaki şüphelerin son bulacağına inanıyorum. Geçmiş olsun dileklerimle şimdiden...Sevgilerimle

UY
Uğu*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Çok Memnunum Devrim bey'den. Çok Memnunum Devrim bey'den. Çok Memnunum Devrim bey'den. Çok Memnunum Devrim bey'den. Çok Memnunum Devrim bey'den.

Sık Sorulan Sorular

Dr. Öğr. Üyesi Devrim İşçi ile nasıl iletişime geçerim?

Dr. Öğr. Üyesi Devrim İşçi için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Dr. Öğr. Üyesi Devrim İşçi için nasıl randevu alabilirim?

Dr. Öğr. Üyesi Devrim İşçi ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908508113614

Dr. Öğr. Üyesi Devrim İşçi nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Öğr. Üyesi Devrim İşçi Di Ortodonti Eskişehir Polikliniği bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Dr. Öğr. Üyesi Devrim İşçi hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Dr. Öğr. Üyesi Devrim İşçi Diş Hekimi, Ortodonti (Çene-Diş Bozuklukları) uzmanıdır. Genel Ortodonti, Ortodontik Tedaviler, Yer Tutucular alanlarında hizmet veriyor ve Çene Eklem Tedavisi, Cerrahi Ortodontik Tedaviler, Önleyici Ortodontik Tedavi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Facebook Twitter Instagram Youtube