Dr. Öğr. Üyesi Cemal Yeşilyurt, Trabzon, Diş Hekimi

Dr. Öğr. Üyesi Cemal Yeşilyurt

Diş Hekimi - Trabzon

Randevu Al Değerlendir

Diş Hekiminin Adresi

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Öğr. Üyesi Cemal Yeşilyurt tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Öğr. Üyesi Cemal Yeşilyurt kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. Öğr. Üyesi C Yeşilyurt ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Cemal Yeşilyurt için nasıl randevu alabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi C Yeşilyurt şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Cemal Yeşilyurt ile anlaşmalı?
Cemal Yeşilyurt kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Cemal Yeşilyurt nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Öğr. Üyesi Cemal Yeşilyurt Karadeniz Teknik Üniversitesi Dıs Hekımlıgı Fakultesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Öğr. Üyesi Cemal Yeşilyurt hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Öğr. Üyesi Cemal Yeşilyurt Diş Hekimi, uzmanıdır.

Dr. Öğr. Üyesi Cemal Yeşilyurt için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Öğr. Üyesi Cemal Yeşilyurt muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Cemal Yeşilyurt hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi C Yeşilyurt ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Öğr. Üyesi Cemal Yeşilyurt hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi C Yeşilyurt hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.