Dr. Öğr. Üyesi Burak Çabuk

Beyin ve Sinir Cerrahisi - Kocaeli

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Baki Komsuoğlu bulvarı No:515, 41380 Umuttepe İzmit/İzmit/Kocaeli  Kocaeli
Kocaeli Üniversitesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Burak Çabuk Hakkında

Burak Çabuk Kimdir?

Dr. Öğr. Üyesi Burak Çabuk, Beyin ve Sinir Cerrahisi alanlarında faaliyet göstermektedir. Burak Çabuk, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi (Diploma: 29.06.2007)

Burak Çabuk Değerlendirmeleri

Değerlendir
3 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

kemal..hin
Zamanlama
İlgi
Ortam

İlgi ve alakası mükemmel sabırla dinliyor alanında mükemmel Allah başarılarının sürekliliğini daim kılsın. Allah hastalarına cerrahi ve tedavi konusunda doğru müdahale etmesini herzaman sağlasın amin 20-08-2020

nol..oy
Zamanlama
İlgi
Ortam

Kızım Zeynep Ersoy,un şant walfini ayarlanabilir şant walfi olarak deyistirdi mükemmel ötesi nazik kibar gülen yüzlü işinin en iyisi hiç düşünmeden ameliya olunabilir bir cerrah kendisini çok seviyoruz sağolsun var olsun 30-10-2019

a..türk
Zamanlama
İlgi
Ortam

burak hocam annemın hıdrosefalı amelıyatını gerceklestırdı kendısı ve ekıbı cok başarılı doktorlar . özellıkle hocamın alakası motıvasyonu ve guleryuzlulugu hep en ust sevıyede .teşekkurler hocam . 21-03-2018

3 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Öğr. Üyesi Burak Çabuk tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Öğr. Üyesi Burak Çabuk kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. Öğr. Üyesi B Çabuk ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Burak Çabuk için nasıl randevu alabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi B Çabuk şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Burak Çabuk ile anlaşmalı?
Burak Çabuk kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Burak Çabuk nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Öğr. Üyesi Burak Çabuk Kocaeli Üniversitesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Öğr. Üyesi Burak Çabuk hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Öğr. Üyesi Burak Çabuk Beyin ve Sinir Cerrahisi, uzmanıdır.

Dr. Öğr. Üyesi Burak Çabuk için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Öğr. Üyesi Burak Çabuk muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Burak Çabuk hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi B Çabuk ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Öğr. Üyesi Burak Çabuk hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi B Çabuk hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.